Довічний ув’язнення для колишнього адвоката Мердоу

44

Захоплююча справа про вбивство тримала людей у ​​США у напрузі понад шість тижнів. Невже колишній адвокат сам убив свою дружину та сина? Судді переконані у цьому.

Справа про вбивство у США: довічне ув’язнення для колишнього адвоката Мердоу

Справа Мердоу потрапила до заголовків газет по всьому світу і послужила матеріалом для правдивих кримінальних серіалів. Колишнього адвоката Алекса Мердоу засудили до довічного ув’язнення в результаті сенсаційного судового процесу у справі про вбивство в США. Це була одна з найтривожніших справ, яку він коли-небудь бачив, сказав суддя Кліфтон Ньюман у п’ятницю в залі суду міста Уолтерборо в американському штаті Південна Кароліна.

У четвер присяжні вже визнали 54-річного Мердоу винним у вбивстві своєї 52-річної дружини та їхнього 22-річного сина. Обидва були знайдені мертвими на ділянці сім’ї у червні 2021 року.

Мердоу неодноразово заявляв у суді про свою невинність. Він також сказав судді Кліфтону у п’ятницю: «Я невинний». Він ніколи не міг завдати шкоди своїй дружині чи синові. Кліфтон сказав: «Ви можете переконати себе в цьому, але, очевидно, ви не в змозі переконати в цьому когось ще».

Допит транслювався по телебаченню у прямому ефірі

Ця справа тримала США у напрузі майже шість тижнів. Протягом кількох днів допит обвинуваченого транслювався по телебаченню у прямому ефірі. Неодноразово 54-річний колишній адвокат розбивався у сльозах на місці свідків. Він зізнався, що знову і знову брехав, зокрема, про те, що був на місці злочину всього за кілька хвилин до його скоєння.

Звинувачення дійшло висновку, що чоловік убив свою дружину та сина, щоб добитися співчуття. Він хотів виграти час, щоб приховати фінансові злочини, які ось-ось мали бути розкриті. У ході розслідування були знову відкриті інші смерті у родинному колі, що відбулися в попередні роки. Ця кримінальна справа зацікавила багатьох людей у ​​США та стала предметом різних подкастів та документальних серіалів.

Читайте також:  Південна Корея: Північна Корея запустила ракету

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я