США підтримують ослаблення наземного наступу

5

На думку уряду США, у майбутньому Ізраїль має зосередити свій наземний наступ у секторі Газа на конкретних цілях та військовій інфраструктурі.

Близький Схід – Сектор Газа: США підтримують ослаблення наземного наступу

Після переговорів із ізраїльським керівництвом уряд США очікує, що «високоінтенсивний» наземний наступ у секторі Газа перейде в «цільовіші» військові операції.

Ми ніколи не очікували, що наземна операція носитиме руйнівний характер протягом невизначеного періоду часу, сказав високопосадовець уряду США в Тель-Авіві. Мета полягає в тому, щоб Ізраїль у майбутньому ретельніше концентрувався на конкретних цілях і військовій інфраструктурі. Він говорив про зустрічі радника з національної безпеки США Джейка Саллівана в Ізраїлі, зокрема з прем'єр-міністром Біньяміном Нетаньяху. На цих зустрічах було обговорено цей перехід.

Терміни переходу не називаються

Проте, представник уряду США не назвав термінів переходу. “Справа не в термінах, а в умовах, які будуть встановлені, і ізраїльтяни надали нам дуже докладну інформацію про етапи всієї своєї кампанії”, – сказав він. Раніше газета New York Times повідомила, що Вашингтон закликав Ізраїль припинити наземний наступ у Газі до кінця року. Представник уряду не став прямо говорити про це повідомлення, але сказав: «Були деякі повідомлення про терміни, і я маю сказати, що вони не зовсім точні».

“Я думаю, що в ізраїльтян були ідеї щодо військової операції дуже рано, що ми вважаємо проблематичним”, – додав він. Це обговорювалося з ізраїльським урядом, і військову операцію було «скориговано на основі деяких наших порад, деяких наших рекомендацій». Уряд США ще раз наголосив, що Ізраїль має зробити все можливе для захисту цивільного населення.

Зустріч між Салліваном та Аббасом

Представник уряду США також повідомив, що радник із безпеки Салліван зустрінеться з президентом Палестини Махмудом Аббасом у п'ятницю в Рамаллі. У зв'язку із закінченням війни та майбутнім сектору Газа представник уряду США розповів про «ряд сил безпеки, пов'язаних з Палестинською адміністрацією». Вони могли б “сформувати своєрідне ядро” в місяці після війни. «Але це те, що ми обговорюємо з палестинцями та ізраїльтянами, а також із регіональними партнерами», – сказав він.

Читайте також:  Зеленський передбачив падіння російського керівництва

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я