Справа про знахідку кокаїну в Білому домі поки що завершена

12

Під прицілом нападок опинився син Байдена Хантера: у минулому він був наркоманом.

 

Справа про знахідку кокаїну в Білому домі поки що завершена

Секретна служба, яка відповідає за безпеку президента США Джо Байдена, поки що безрезультатно завершила розслідування справи про знахідку кокаїну в Білому домі. Слідчим не вдалося з’ясувати, хто приніс кокаїн у штаб-квартиру уряду у Вашингтоні, оголосила “Секретна служба”.

Результати експертизи відбитків пальців та ДНК виявилися недостатніми. «Без речових доказів слідчі не зможуть виділити особу, яка їх цікавить, із сотень людей, які проходили через передбанник, де було виявлено кокаїн».

Що сталося?

Підозрювальна речовина була виявлена ​​у передпокої Західного крила штаб-квартири уряду у Вашингтоні 2 липня. У цей час Байдена не було у Білому домі. Американські ЗМІ повідомляли, що до цього приміщення могли заходити і групи відвідувачів. Їх попросили прибрати мобільні телефони.

Тепер Секретна служба заявила: «Речовина знаходилася в контейнері, який використовується для тимчасового зберігання електронних та особистих пристроїв перед входом до Західного крила». При цьому було наголошено, що не було знайдено відеозаписів з камер спостереження, які могли б дати слідчим підказки для визначення того, хто міг помістити речовину до цього місця.

Знахідка викликала величезний ажіотаж. Республіканці використовували її для нападок на демократа Байдена та його родину. Особливо під прицілом нападок опинився син Байдена Хантер Байден. У минулому він був наркоманом і неодноразово ставав об’єктом нападів республіканців. Кокаїн вважається наркотиком для вечірок, він на короткий час підвищує здатність концентрувати увагу та працездатність, а також знімає почуття голоду, втоми та тривоги. Психологічні наслідки також включають крайнє занепокоєння, тривогу та галюцинації.

Читайте також:  Війна проти України: ситуація така

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я