Союзні політики в Бундестазі публічно освідчуються в коханні

24

Спочатку колеги, потім друзі – і, нарешті, пара. Два депутати парламенту від ХДС/ХСС відкрито заявили про своє кохання один до одного. Колеги вітають їх.

Союзні політики в Бундестазі публічно освідчуються в коханні

Два депутати парламенту від ХДС/ХСС Сепп Мюллер і Вольфганг Штефінгер відкрито заявили про своє кохання один до одного. У твітах, опублікованих одночасно рано ввечері у понеділок, вони написали: «11 відсотків усіх пар зустрічаються та закохуються на роботі. Іноді колеги стають друзями. У нашому випадку дружба переросла у кохання. Ми щасливі. #loveislove». Вони опублікували фотографію, на якій посміхаються в камеру.

Офіс депутата Бундестагу від ХДС Мюллера, який є заступником лідера парламентської групи ХДС/ХСС, підтвердив справжність твітів. Штефінгер належить криміналістам.

33-річного Мюллера було обрано у виборчому окрузі Віттенберг-Дессау і працює в Бундестазі з 2017 року. На своєму сайті банкір пише: «З 2013 року я є гордим батьком сина, що робить мене одним із наймолодших батьків у Бундестазі. Тому для мене особливо важливими є проблеми сімей з дітьми та молодого покоління». 37-річний Штефінгер представляє виборчий округ Мюнхен-Схід та є членом Бундестагу з 2013 року. У 2017 році він був одним із семи депутатів від ХДС, які проголосували за загальний шлюб.

«Вітаю»

Реакція в соціальних мережах була негайною: колишній міністр охорони здоров’я Єнс Шпан (ХДС) процитував назву пісні Мері Роос і написав: «Тільки кохання дозволяє нам жити». Заступник голови парламентської групи ХДС/ХСС Йоханн Вадефул сказав: «Які чудові речі можуть статися: Вітаємо та бажаємо всього найкращого вам обом!». Представник із зовнішньої політики парламентської групи ХДС/ХСС Юрген Хардт (ХДС) написав: «Я радий за вас і бажаю вам усього найкращого. Ви не лише хороші політики, а й шановні колеги щодо партійної лінії!».

Читайте також:  Заворушення у Лейпцигу після вироку студентці

Також привітання прозвучали від колишнього генерального секретаря ХДС Пауля Зіємяка, члена Федерального виконавчого комітету ХДС Серапа Гюлера, представника економічної політики парламентської групи ХДС/ХСС Юлії Клекнер (ХДС) та представника ВДП з внутрішньої політики Лінди Теутеберг.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я