Шульце ставить під сумнів допомогу Афганістану

13

У зв’язку із загрозою заборони на роботу жінок у неурядових організаціях (НУО) в Афганістані з боку Талібану, міністр розвитку Свенья Шульце (СДПН) поставила під питання надання допомоги цій країні.

“Без співробітників-жінок організації не можуть продовжувати свою роботу в багатьох областях для половини населення”, – сказав Шульце в понеділок у Берліні, згідно з заявою. «Тому я виступаю за те, щоб на якийсь час призупинити поточну підтримку, яку ми надаємо іншим».

Шульце оголосила, що разом із Світовим банком запросить на зустріч зацікавлені сторони Цільового фонду реконструкції Афганістану (ARTF). Фонд управляється Світовим банком та фінансує, наприклад, частини системи охорони здоров’я та освіти. Німеччина виступає з ініціативою в рамках свого головування у G7, яке вона займає до кінця року.

У суботу Міністерство економіки Афганістану в своєму листі вимагає відсторонити від роботи жінок-співробітниць усіх національних та міжнародних НУО до подальшого повідомлення. Причиною цього стало те, що жінки не дотримувалися приписів войовничого керівництва ісламізму Талібану про носіння хіджабу, тобто. хустки. Якщо організація не виконає цього наказу, її ліцензію буде відкликано, йдеться у листі.

.

Читайте також:  Бербок хоче збільшити допомогу жертвам дитячих в'язниць

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я