Схуднення без клопоту: як відбувається ліпосакція живота

14
Жир

Проблема зайвої ваги завжди потребує вагомих часових витрат та зусиль на її розвʼязання. Не у всіх є сила волі та витримка, щоб регулярно тренуватись, правильно харчуватись, ефективно доглядати за тілом та балувати його масажами й апаратними процедурами.

До того ж в зонах жирових пасток, однією з яких є живіт, зменшити кількість жирової тканини вважається найскладнішим завданням. У шаленому бажанні швидко схуднути ефективною стає процедура ліпосакція живота, яка на противагу тривалим  заняттям в залі за пару годин дає неймовірні результати.

Що таке лазерна ліпосакція?

Ліпосакція живота, талії та боків — це пластична операція, що по складності проведення більше нагадує малоінвазивну процедуру з метою видалення надлишкових жирових відкладень.

Видів ліпосакції існує досить багато, але найефективнішою в медичній практиці себе зарекомендувала лазерна технологія руйнування жирових клітин. Для її проведення

пластичні хірурги використовують апаратну установку з канюлею (схожа на голку), що спрямованими лазерними променями руйнує виключно структури жирової тканини.

З організму пацієнта реструктуровані жирові клітини можуть виходити двома методами:

  • природним шляхом завдяки роботі лімфатичної системи;
  • у випадках видалення значних обʼємів жирових відкладень може використовуватись метод аспірації жиру (відсмоктування апаратом).

Етапи схуднення

Лазерна ліпосакція проводиться в декілька етапів.

  1. Анестезія. Може застосовуватись як місцева, так і загальний наркоз.
  2. Знезараження. Антисептична обробка зони тіла, де буде проводитись ліпосакція.
  3. Нанесення розмітки.
  4. Проколи. Для введення канюлі в підшкірну жирову клітковину хірург виконує 2-3 проколи по периметру живота та боків діаметром 3-5 мм.
  5. Ліполіз. Лазерна ліпосакція займає значний проміжок часу при проведенні операції, оскільки лікар руйнує жирові клітини апаратом та за потреби підготовлює отриману субстанцію до аспірації.
  6. Рівномірна обробка кожної ділянки живота для створення цілісного результату та ідеального рельєфу.
  7. Зашивання проколів, накладання спеціальних повʼязок або пластирів.
  8. Фіксація та закріплення новоствореної форми живота компресійною білизною.
Читайте також:  Усього одна риса характеру заважає людям схуднути

Ліпосакція — це універсальне хірургічне втручання, що може проводитися як лазерний ліполіз, як окрема операція або ж у поєднанні з ліпомоделюванням тіла чи абдомінопластикою.

Ефективність

Якщо у пацієнтів є можливості спростити свій шлях до ідеальної фігури, то завжди потрібно ними користуватися. Ліпосакція живота допомагає видалити жир з найпроблемніших і важкодоступних ділянок, забезпечує зменшення жирових обʼємів, втрату сантиметрів в талії та ліфтинг шкіри живота.

Результатом може стати втілення мрії, яку часто пацієнти повʼязують саме зі шляхом самовдосконалення та неперевершеності!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я