Штайнмайєр перенесе резиденцію до Лужиці

28

Іноді глава держави вимірює пульс мешканців країни: що на думці у громадян? Цього разу президент Штайнмаєр перенесе свою офіційну резиденцію на південь Бранденбурга.

 

Штайнмайєр перенесе резиденцію до Лужиці

Федеральний президент зустрічається з громадянами: Франк-Вальтер Штайнмаєр всьоме вирушає у віддалені регіони країни для проведення «місцевого часу», цього разу до Зенфтенберга на півдні Бранденбурга. Штайнмаєр перенесе резиденцію до Лужиці: Протягом трьох днів, починаючи з сьогоднішнього дня, глава держави матиме там свою офіційну резиденцію. До четверга Штайнмаєр хоче з’ясувати, як жителі Лужиці справляються з прогнозованим припиненням видобутку вугілля та пов’язаними з цим змінами. Буде порушено тему прийому біженців.

Штайнмайєр запустив серію Ortszeit Deutschland минулого року на початку свого другого президентського терміну. Президент виділяє час для докладних та неформальних бесід з громадянами та місцевими політиками, щоб краще дізнатися про настрій у країні. Досі п’ять із семи зупинок було зроблено у східній Німеччині.

Просування солідарності з Україною

У свій перший день у Зенфтенберзі Штайнмаєр хоче підписати Золоту книгу маленького містечка з населенням близько 23 000 осіб та поспілкуватися з місцевими політиками. Серед актуальних тем найближчими днями будуть відносини з Росією та солідарність з Україною. Заплановані розмови із молоддю. На засіданні міської ради, присвяченому національному повстанню у НДР 17 червня 1953 року, глава держави планує виступити з промовою.

З часу об’єднання Німеччини Зенфтенберг вже пережив серйозні економічні та соціальні потрясіння. З промислового міста він перетворюється на туристичний центр та привабливе місце для бізнесу та науки. Під час відвідування Зенфтенберга, де знаходиться Бранденбурзький технологічний університет (BTU), федеральний президент планує обговорити перетворення у Лужиці з представниками університету та студентської спільноти.

Читайте також:  Мельник вимагає у Німеччини ВПС та ВМФ для України

Глава держави вже відвідав Фельклінген у Саарланді, Фрайберг у Саксонії, Нойштреліц у Мекленбурзі-Передній Померанії, Роттвайль у Баден-Вюртемберзі, Кведлінбург у Саксонії-Анхальт та Альтенбург у Тюрінгії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я