Шольц високо оцінив партнерство з Індонезією

19
Канцлер Німеччини Олаф Шольц розраховує на тіснішу економічну співпрацю з Індонезією. «Індонезія та Німеччина є близькими партнерами і поділяють ті самі цінності», – заявив політик СДПН у понеділок у перший день Ганноверської виставки. Цього року Індонезія представляє себе як країна-партнер на провідній світовій промисловій виставці. “Це ще більше зміцнить наші економічні відносини”, – сказав Шольц.

Країна Південно-Східної Азії з населенням близько 265 мільйонів людей переживає бум, наприклад, у галузі цифрових технологій, сказав канцлер. У той же час, Індонезія приділяє особливу увагу реструктуризації свого енергопостачання. “Всі ознаки вказують на кліматичну нейтральність”. Для компаній це не лише виклик, а й можливість. Президент Індонезії Джоко Відодо закликав прискорити реструктуризацію промисловості «для кращого світу».

Шольц уже заявив на офіційному відкритті ярмарку в неділю ввечері, що він прихильний до того, щоб угода про вільну торгівлю між ЄС та Індонезією незабаром набула форми. Це питання обговорюється вже деякий час.

Читайте також:  "Останнє покоління" скоїло 580 злочинів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я