Шольц: Путін недооцінив єдність Заходу

28

Канцлер Шольц говорить про війну в Україні в інтерв’ю CNN: Президент Путін помилявся – як і провісники, які чекали економічної кризи у Німеччині.

 

Шольц: Путін недооцінив єдність Заходу

На думку канцлера Німеччини Олафа Шольца (СДПН) президент Росії Володимир Путін недооцінив єдність Заходу в підтримці України. «Він недооцінив єдність Європи, США та всіх друзів України, а також постійні постачання зброї, які ми надаємо Україні», – сказав Шольц англійською мовою в інтерв’ю американському каналу CNN, яке зараз транслюється.

Таким чином, за його словами, українці спромоглися захистити свою країну. «І вони зможуть зробити це в майбутньому», – сказав Шольц, підтвердивши, що постачання зброї продовжуватиметься.

«Ми зараз є найсильнішим прихильником України в континентальній Європі, і ми продовжуватимемо ним бути», – наголосив Шольц. “І це також пов’язано зі зброєю, де ми координуємо свої дії зі Сполученими Штатами та іншими друзями”. Він додав, що минулого року Німеччина так чи інакше витратила 14 мільярдів євро на підтримку України.

Шольц: «У Німеччині немає економічної кризи»

Шольц наголосив, що Німеччина зробила себе незалежною від постачання газу, вугілля та нафти з Росії. «Рік тому ніхто не очікував, що ми легко переживемо економічну ситуацію, в якій припиняться постачання газу з Росії до Німеччини та багатьох регіонів Європи», – сказав Шольц. Але Німеччина збільшила імпорт зрідженого природного газу (ЗПГ) із західних частин Європи, побудувала нові термінали на півночі Німеччини та продовжила термін служби атомних електростанцій, сказав він. “І ми впоралися – і нічого з того, чого деякі очікували, не сталося”. У Німеччині немає економічної кризи, немає нестачі газу чи чогось подібного».

Читайте також:  Ліві підтримують кандидата від СДПН на посаду мера Шверіна

Щодо можливої ​​підтримки Китаєм постачання зброї до Росії та нових санкцій як слідства, Шольц сказав: «Ми попросили їх не постачати зброю до Росії (…), і я відносно оптимістично налаштований, що в цьому випадку наше прохання буде успішним».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я