Шойгу оголосив про реструктуризацію російської армії

23

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу оголосив про реструктуризацію російської армії, щоб здійснити необхідне Кремлем збільшення чисельності військ. Тільки шляхом структурних змін у збройних силах можна гарантувати безпеку Росії, сказав Шойгу на засіданні Міністерства оборони у вівторок. На тлі війни в Україні лідер Кремля Володимир Путін незадовго до Нового року оголосив, що кількість солдатів буде збільшена з 1,15 до 1,5 мільйона людей.

За словами Шойгу, для цього тепер буде створено дві великі територіальні утворення, які об’єднують кілька видів збройних сил, – Московський та Ленінградський військові округи. На українських теренах, анексованих Росією, також мають бути створені незалежні військові підрозділи. Крім того, Шойгу оголосив про створення армійського корпусу у північній російській республіці Карелія. Це може бути реакцією на запланований вступ скандинавських країн – Швеції та Фінляндії – до НАТО.

Шойгу вимагає також посилити бойову міць флоту, військово-повітряних сил і ракетних військ. Відповідно, оновлення структур має бути завершено у період між 2023 та 2026 роками. Через безліч поразок в агресивній війні проти України військове керівництво в Москві зіткнулося з численними проблемами та неадекватністю, які тепер належить усунути.

Читайте також:  Тайвань збільшує термін військової служби до дванадцяти місяців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я