Як Кейт Міддлтон підколола принца Гаррі після виходу його мемуарів

99

Після скандальних мемуарів принца Гаррі в королівській родині так і не дали жодного офіційного коментаря з цього приводу. Віндзори методично продовжують ігнорувати будь-які випади Гаррі та Меган у їхній бік. Щоправда, ходять чутки, що сім’ю нова книга все ж таки зачепила. І найяскравіша реакція, як не дивно, була у Кейт Міддлтон. Принцеса Уельська засмучена витівками Сассекс. І нещодавно, як припускають у Мережі, Кейт Міддлтон зачепила принца Гаррі у розмові однією з заходів. Невже Кейт навмисно розпалює ворожнечу між королівською родиною та герцогами Сассекськими?

Як Кейт Міддлтон зачепила принца Гаррі

Принц та принцеса Уельські вперше після виходу книги принца Гаррі з’явилися на публічному заході. Вільям і Кейт вирушили до Мерсісайду, щоб відвідати організацію з охорони психічного здоров’я Open Door. Там Уельси розмовляли як із волонтерами, так і з пацієнтами.

Напевно, мало хто чекав, що принц і принцеса почнуть під час публічного виходу коментувати мемуари Гаррі. І цього справді не було. Правда, в словах Кейт Міддлтон преса та користувачі побачили натяк на Гаррі. І це виставляло принца не в кращому світлі. Що ж сказала така обережна принцеса?

Кейт Міддлтон розмовляла з хлопцем, який ділився з нею своїми успіхами в арт-терапії. За його словами, музика, танці та інші види творчості допомагають йому краще розуміти себе та висловлювати свої почуття. Хлопець додав, що це працює набагато краще, ніж звичайні розмовні сеанси у клініці.

Ось тут Кейт і не втрималася. Вона сказала: Так, розмовна терапія не працює для деяких людей, вона не для всіх. Дуже важливо мати цілу низку методів лікування». Начебто нічого страшного з вуст принцеси не пролунало, але ці слова викликали в користувачів бурю емоцій.

Читайте також:  Що найбільше не влаштовувало Меган Маркл у житті при дворі і яке пекло вона влаштовувала персоналу

Шанувальники королівської родини підозрюють, що цими словами Кейт Міддлтон натякала на принца Гаррі. Як відомо, він прихильник психоаналізу та розмовної терапії. Навіть у своїх мемуарах він подякував безлічі терапевтів, з якими він працював.

Публіка відреагувала бурхливо

У Мережі слова Кейт Міддлтон активно коментують. Користувачам здається, що таким чином принцеса потролила Гаррі та його «фанатизм» самокопання. «Ущипніть нас, якщо вона таким чином не тролює принца Гаррі з його нескінченними публічними сповідями», – пишуть у Мережі. А журналісти в пресі іронічно запитують, кого ж Кейт мала на увазі.

Гаррі та його терапія

На заході професія психотерапевта популярніша, ніж у нас. Кожен психотерапевт має свій психотерапевт. І ти швидше здасись дивним, якщо не ходиш до психолога, ніж навпаки. Принц Гаррі також у цьому човні, для нього важлива терапія. Але, щиро кажучи, від терапії Гаррі в сім’ї не всі були в захваті.

Виявляється, Вільям кілька років тому був дуже стурбований зустрічами молодшого брата із психотерапевтом. Йому здавалося, що той просто промиває Гаррі мізки. Крім того, Віл переживав з приводу того, що Гаррі може розповісти фахівцю під час цих розмов. Дійшло до того, що старший брат напросився і захотів бути присутнім на зустрічах Гаррі з терапевтом.

Нещодавно Гаррі також взяв участь у шоу психотерапевта Санджі Оклі. Там принц навіть погодився продемонструвати свої прийоми, які допомагають йому позбавлятися негативу. Гаррі глибоко дихав із заплющеними очима і схрещував руки на грудях.

Недарма Гаррі потренувався, тому що негативу в його бік після виходу мемуарів було чимало. А якщо в королівській родині перервуть мовчання, тоді все понесеться лавиною.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я