Що відомо про двійника Ілона Маска, китайця на ім’я Ілонг Ма

44
Ілон Маск та Ілонг Ма

Як ти напевно знаєш, у багатьох є свої двійники. Звісно, мова зовсім не про далеких родичів або навіть клонів. Швидше, вони просто схожі один на одного. Так, наприклад, головним героєм сьогоднішнього матеріалу став двійник Ілона Маска. Чоловік, до речі, навіть готовий особисто розправитися з кривдником мільйонера Марком Цукербергом. Але про все по порядку.

Двійник Ілона Маска

Ілонг Ма

Днями Ілонг Ма, власне, двійник Ілона Маска, опублікував у соціальній мережі TikTok відео. Примітне воно стало тим, як чоловік “боксує”. При цьому його противником став уявний Марк Цукерберг. Як ти напевно чув, власники Tesla і Facebook вирішили вирішити непорозуміння між собою за допомогою поєдинку.

Ілонг Ма

І, як це зазвичай буває, відео не пройшло повз і самого Маска. Звичайно, мільйонер був приємно здивований не тільки схожістю з китайцем, а й задумкою публікації. Щоправда, геніальний творець уже не вперше натикається на свого двійника. На жаль, Ілон досі не знає, чи не має він справу зі звичайним deepfake – програмною заміною обличчя.

Ілонг Ма

“Досі не знаю, справжній він чи створений штучним інтелектом. Я хотів би зустрітися з цим хлопцем, якщо він справжній. Важко сказати, враховуючи діпфейки в наші дні”, – висловлювався на цю тему американський бізнесмен. Однак, судячи з усього, ця зустріч аж ніяк не за горами.

Бізнесмен, блогер і просто симпатяга

Ілонг Ма

Але що ж відомо про китайця, що так схожий на мільйонера? Мабуть, інформації не так багато. Так, наприклад, точно можна сказати, що Ілонг Ма теж займається бізнесом, поєднуючи при цьому блогерство. Та й гумором він явно не обділений. Варто зазначити, що вперше здобути популярність чоловікові вдалося ще в листопаді 2020 року.

Читайте також:  Чому Леонардо Ді Капріо мовчить про війну в Україні

Ілонг Ма

Саме тоді він почав публікувати відеоролики в Douyin – місцевій локальній мережі, схожій за функціоналом на TikTok. І, звісно ж, уже тоді підписники не могли не відзначити схожість свого співвітчизника з американським підприємцем. Ось тільки радувати фанатів Ілонг зміг недовго. Бачиш, уже в травні 2022 року його акаунт заблокували без жодних пояснень.

Ілонг Ма

Сьогодні ж Ілон Маск з Aliexpress набирає підписників у TikTok. Фоном у його відеозаписах незмінно є придбана чорна Tesla Model Y. А загалом на даний момент у нього вже понад мільйон підписників і 22 мільйони реакцій. Цікаво, коли ж американський бізнесмен познайомиться зі своїм двійником особисто?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я