Що буде, якщо погладити живіт вагітною: забобони

282

Вагітність – дуже особливий період у житті жінки, відповідно і до живота свого вона ставиться з особливим трепетом. Тим часом, охочих торкнутися його стає дедалі більше. Народні прикмети стверджують, що в окремих випадках це навіть може принести справжню користь.

Погладити живіт вагітною може жінка, яка довгий час не може завагітніти сама. Це має принести їй успіх на шляху до мрії про дитину. Але під час дотиків необхідно бажати ще ненародженому малюку всього лише найкращого. Якщо ж дитина при цьому штовхне руку жінки, що гладить живіт, це віщує їй не просто успіх, а й швидкий наступ вагітності, пише Обозреватель.

Інший варіант цієї прикмети каже, що жінка, яка прагне завагітніти, повинна посидіти на місці, на якому щойно сиділа майбутня мати. Швидше за все, її дитина після цього буде такою ж статтю, що й у жінки, яка з нею “поділилася”.

Торкати живіт вагітної категорично не можна, якщо вона сама цього не бажає. Тому перед тим, як погладити її, завжди потрібно питати згоди. В іншому випадку порушник може отримати за свій вчинок наслідки у вигляді невдач та проблем.

Читайте також:  Як не перепити під час новорічного гуляння?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я