З чого почати, якщо ви дізналися, що вагітні?

106
вагітність

Поява двох смужок на тесті на вагітність приносить із собою не тільки радість, а й тривогу. Крім переживань про те, як пройде вагітність і пологи, жінка часто виявляється абсолютно не готовою до таких новин і не знає, що робити далі. Цю статтю ми підготували для того, щоб покроково розповісти алгоритм дій після того, як ви дізналися, що вагітні.

Крок перший – підтвердити вагітність

Як відомо, трапляються хибнопозитивні результати тексту на вагітність. До того ж, текст не показує, маткова вагітність чи позаматкова, чи є ускладнення. Тому 100% підтвердити вагітність можна лише за результатами УЗД та аналізу крові. Отже, насамперед вам потрібно записатися на УЗД і здати аналіз. З розшифровкою цих обстежень, можна робити наступний крок.

Крок другий – стати на облік у жіночій консультації

Щоб вашу вагітність вів професійний акушер-гінеколог, потрібно стати на облік у жіночій консультації. Для цього відвідайте свого гінеколога або зверніться до приватного медичного центру, репутації якого довіряєте. Плюси приватного центру в тому, що ви можете вибрати пакет послуг із ведення вагітності, який вам найбільше підходить.

Стати на облік можна на будь-якому терміні, але ми рекомендуємо зробити це якомога раніше. Це допоможе вам почуватися спокійніше, знаючи, що вам є до кого звернутися по допомогу і консультацію. До того ж, жінкам, які стали на облік до 12-го тижня, виплачується одноразова допомога.

Ваш гінеколог детально розповість вам, яких лікарів потрібно буде пройти, як часто приходити на УЗД і огляди, здавати аналізи. Можливо, він також призначить вам додаткові обстеження.

Крок третій – сходити до терапевта

Якщо у вас є хронічні захворювання, або ви регулярно приймаєте якісь препарати, варто проконсультуватися з терапевтом, чи можна приймати їх під час вагітності. Можливо, буде потрібно скасувати якісь препарати або скорегувати дозування.

Читайте також:  Чим корисне насіння льону і як його правильно приймати

Крок четвертий – збалансувати раціон

З моменту зачаття організм жінки починає працювати в посиленому режимі. Для плода, що росте, потрібні вітаміни та мікроелементи, яких може не бути у вашому звичному раціоні. Тому саме час переглянути звички харчування, прибрати з меню шкідливі, жирні та багаті на консерванти страви, а додати багаті вітамінами, мікроелементами і фолієвою кислотою продукти.

Крім перерахованих вище кроків, матусі, звісно, потрібно багато про що подбати. Можливо, доведеться змінити не тільки звички харчування, а й режим своєї фізичної активності. Так чи інакше, не робіть радикальних змін. Особливо це стосується самостійного прийому вітамінів і добавок.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я