Себастьян Лехнер закликав землі діяти активніше

13

Ціни на електроенергію, вовки, лікарні: Нижня Саксонія не бере достатньої участі у вирішенні деяких питань федеральної політики – вважає лідер парламентської групи ХДС.

Себастьян Лехнер закликав землі діяти активніше

Себастьян Лехнер закликав землі діяти активніше

Лідер парламентської групи ХДС Себастьян Лехнер закликав земельні уряди до більшої активності. На думку Лехнера, коли йдеться про питання федеральної політики, уряд землі Нижня Саксонія, наприклад, робить недостатній внесок. «Діяльність уряду землі відповідає претензіям четвертої за величиною федеральної землі. Я вважаю, що Берлін, як така велика федеральна земля, має відігравати певну роль, – заявив Лехнер в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Ганновері. – Потрібно мати право впливати на федеральне законодавство через сам Бундесрат».

Далі Лехнер зазначив, що останнім часом землі часто узгоджують спільну позицію на конференції прем’єр-міністрів (МПК). У цьому добре досягли успіху прем’єр-міністр Штефан Вайль (СДПН) і прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст (ХДС). «Проте сама Нижня Саксонія за весь рік внесла до Бундесрату лише одну ініціативу. Вона стосувалася фінансування підготовки психотерапевтів. Це важлива тема, але я не бачу ініціативи щодо ціни на електроенергію, по вовках та реформі лікарень», – сказав опозиційний політик Лехнер.

З цих питань Вайль нічого не досяг, критикує Лехнер. «І суперечка про витрати на біженців також досі не вирішена. Федеральний уряд досі не взяв на себе жодних додаткових фінансових зобов’язань». Дискусія про витрати на біженців, ймовірно, стане однією з центральних тем 6 листопада на консультаціях між главами 16 земель та канцлером Олафом Шольцем (СДПН). У той же час, Нижня Саксонія є співголовою конференції прем’єр-міністрів.

Читайте також:  Фезер готує гесенську СДПН до інтенсивної виборчої кампанії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я