Самка бурого ведмедя перемогла у конкурсі “Товстий ведмідь”

8

За допомогою цікавого конкурсу Національний парк Катмаї хоче розповісти про екосистему та довкілля більш ніж 2000 бурих ведмедів у регіоні – і переможець справді не з легких.

Самка бурого ведмедя перемогла у конкурсі "Товстий ведмідь"

Самка бурого ведмедя перемогла у конкурсі «Товстий ведмідь»

Оголошено масового переможця конкурсу «Товстий ведмідь», що проводиться цього року на Алясці. Бурий ведмідь Grazer (з кодом 128) обійшов великого самця 32 Chunk (німецькою «Klotz») і став найтовстішим хутровим звіром у Національному парку Катмаї.

«Ненажера» перемогла «хлопця з пузом»оголосила вчора ввечері (за місцевим часом) адміністрація парку у північному штаті США.

Дванадцять бурих ведмедів претендували на це дивовижне звання у національному парку протягом тижня. Після шести турів голосування у фіналі у вівторок залишилися лише ці два учасники.

З усього світу було отримано понад мільйон голосів – рекордна кількість

Шанувальники ведмедів могли спостерігати за ловом лосося за допомогою веб-камер, дивитися фотографії до і після та голосувати за своїх фаворитів. Навесні ведмеді ще худі, їм доводиться накопичувати жирові запаси до осені, щоби пережити місяці сплячки без їжі.

Особливо досягла успіху в цьому 128 Грейзер. Рейнджери відзначали її як майстерного рибалки. Її статура оцінювалася у добрих 320 кг. 32 Чанк, як стверджують, важить близько 550 кг із його масивним крижом. Але не тільки передбачувана кінцева вага є визначальною, велике значення мають інші фактори, такі як харчова поведінка і темперамент.

Минулого року найбільше шанувальників було у могутнього ведмедя 747 на прізвисько «Джамбо Джет».

У парку Катмаї вдев’яте пройшов «Тиждень товстого ведмедя».

Ціль конкурсу – розповісти про екосистему та довкілля більш ніж 2000 бурих ведмедів, що мешкають у регіоні.

Читайте також:  Колишній президент Тайваню прибуває до Китаю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я