Сальвадор скасовує податок для технологічних компаній

11

Президент Сальвадора Букеле хоче зробити свою країну піонером у розвитку технологій у Латинській Америці. Для досягнення цієї мети технологічні компанії мають бути звільнені від податків на 15 років.

 

Сальвадор скасовує податок для технологічних компаній

Сальвадор хоче залучити до центральноамериканської країни компанії з технологічного сектору за допомогою податкових пільг. Компанії зі сфери штучного інтелекту, програмного забезпечення, кібербезпеки, напівпровідників, робототехніки та апаратного забезпечення буде звільнено від податків на 15 років, як вирішив парламент у середу ввечері (за місцевим часом).

Новий закон про заохочення інновацій та технологічного виробництва має зробити країну з населенням 6,5 мільйонів осіб піонером у галузі розвитку технологій у Латинській Америці, йдеться в затвердженому тексті. Серед іншого, для нових інвесторів буде скасовано прибутковий податок та імпортне мито.

Консервативний президент Найіб Букеле хоче позиціонувати Сальвадор як місце, сприятливе для інновацій та технологічних компаній. У 2021 році він ввів у Сальвадорі цифрову валюту біткоін, ставши першою країною у світі, яка ввела її як законний платіжний засіб – але це не викликало особливого відгуку у населення.

У листопаді в інтерв’ю американському телеканалу Fox News Букеле розповів про свою роботу над новим іміджем Сальвадора, раніше відомого як найнебезпечніша країна у світі. Завдяки суперечливій політиці жорсткої боротьби із сумнозвісними молодіжними бандами, Букеле вдалося знизити рівень вбивств до історичного мінімуму. Проте активісти критикують серйозні порушення прав людини.

Читайте також:  Поки в Китаї зростають зарплати, Мексика приваблює виробників.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я