Саарланд розробить європейську стратегію

25

Згідно з планом, готовий документ має бути поданий до червня 2024 року.

 

Саарланд розробить європейську стратегію

Уряд Саара хоче розробити європейську стратегію, щоб надати питанням та інтересам Саара більшої ваги у новій комісії ЄС з 2024 року. «Йдеться не про дрібні транскордонні речі, які ми також робитимемо, ми зовсім не хочемо замінити їх великою теорією», – сказала голова уряду Анке Релінгер (СДПН) журналістам у Саарському університеті у вівторок. «Але ми також хочемо дати зрозуміти, що деякі речі були б для нас трохи простішими, якби для них існували інші рамки європейської політики».

Центральними точками європейської політичної моделі мають стати, наприклад, кліматична та промислова політика. Але ринок праці та сектор охорони здоров’я також можуть стати актуальними сферами для зайняття позицій. Саар у самому центрі Європи зумовлений для цього. Роль, яку Саар грає географічно, також має бути використана стратегічно, політично та на користь жителів Саара. «І я не вважаю поганим робити це заради своїх інтересів», – сказала Релінгер.

Першим кроком буде розробка ключових пунктів Стратегії Європи в уряді.

«З іншого боку, багато чого можна навчитися у федеративної держави в Європі: адже все, що зараз обговорюється у великих масштабах, наприклад, захист клімату або водень, відбувається в малих масштабах».

За словами Релінгер, першим кроком буде розробка ключових пунктів Стратегії Європи в уряді та їхнє затвердження Радою міністрів восени. Потім буде великий процес участі громадян, після чого готовий документ має бути представлений до червня 2024 року.

Представники уряду штату раніше обговорювали День Європи зі студентами та практикантами. Релінгер була вражена їхнім уявленням про Європу: вона зустріла покоління, яке переконане, «що ця Європа, якщо вона буде зроблена добре, принесе величезну користь усім, хто тут живе».

Читайте також:  Президент та педофіли

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я