Розкрито секретний маршрут на Україну

26

Північнокорейська зброя доставляється залізницею з тихоокеанського узбережжя Росії на Далекому Сході на відстань понад 7000 км до кордону з Україною. Це підтверджується супутниковими знімками з далекого сходу та південного заходу Росії.

Розкрито секретний маршрут на Україну

Розкрито секретний маршрут на Україну

Те, чого багато хто побоювався, тепер справдилося!

На вперше опублікованих знімках із космосу видно, що два російські вантажні судна неодноразово перевозили сотні контейнерів, ймовірно, завантажених північнокорейською зброєю. Кадри були зроблені над російською військово-морською базою в Дунаї та північнокорейським портом Раджин в останні місяці.

Судно

Що говорить на користь секретних поставок зброї: на час плавання з вибухівкою кораблі відключили свої транспондери, тож їхнє переміщення між Північною Кореєю та Росією практично неможливо виявити. Два судна, названі «Ангара» та «Марія», за останні три місяці здійснили як мінімум три рейси між Росією та Північною Кореєю, причому «Марія» повернулася з передбачуваного походу за зброєю лише 14 жовтня.

Контейнери занурені на російське судно

Але це лише половина історії!

Вантажні контейнери в Тихорецьку

На останніх супутникових фотографіях видно, що імовірно ті ж вантажні контейнери (того ж розміру і кольору) через кілька тижнів опинилися на нещодавно побудованому складі озброєнь російської армії вторгнення, розташованому в безпосередній близькості від кордону з Україною.

Аналітичний центр The Royal United Services Institute (RUSI) виявив контейнери в місті Тихорецьку, розташованому приблизно за 200 кілометрів від українського кордону в Краснодарському краї.

Тихорецьк знаходиться всього за 200 км від кордону з УкраїноюТихорецьк знаходиться всього за 200 км від кордону з Україною

Там із серпня екскаватори викопали понад 100 нових ям для боєприпасів та звели захисні стіни, щоб стримати силу вибуху чи українського нападу.

«Звідси північнокорейська зброя та боєприпаси можуть бути переправлені на склади матеріально-технічного постачання на кордоні з Україною для розподілу фронтовими частинами», – зробили вибуховий висновок експерти «РУСІ».

Читайте також:  Декілька партій наполягають на створенні Ради національної безпеки

У середу міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров (73) відвідав столицю Північної Кореї Пхеньян. Там він заявив: «Ми високо цінуємо принципову та недвозначну допомогу Північної Кореї». Чи мав Лавров на увазі також постачання зброї?

Риторично, але Кім та Путін уже давно підтримують один одного. Більше того, кілька тижнів тому видання BILD повідомило, що на супутникових знімках видно підозрілі вантажні вагони, в яких може бути північнокорейська зброя для російської кампанії в Україні. Тепер їхній можливий маршрут опублікував аналітичний центр «Королівський інститут об’єднаних служб» (The Royal United Services Institute, RUSI).

Москва шукає у всьому світі боєприпаси для своїх військ, щоб відобразити рішучий український контрнаступ і самій перейти у наступ. Поки що, за даними RUSI, лише Іран відгукнувся на заклик Росії про допомогу та постачає боєприпаси, безпілотники та зброю.

Якщо Пхеньян справді доставить сотні контейнерів із боєприпасами на захід Росії, це ще раз продемонструє, яку загрозу міжнародній безпеці становить режим Кім Чен Ына.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я