Російські військово-повітряні сили залишаються слабкими

23

За даними британських спецслужб, Росія навряд чи може розраховувати на свої військово-повітряні сили в агресивній війні проти України. Російські винищувачі останнім часом здійснили більше вильотів на атаки, повідомило у четвер Міністерство оборони у Лондоні. Однак вони не змогли відіграти свою ключову роль, оскільки були розгорнуті майже виключно над територією, яку контролює Росія, йдеться в повідомленні. Причиною тому була, з одного боку, українська протиповітряна оборона, що функціонує, а з іншого боку, винищувачі були розкидані по кількох базах через небезпеку українських атак на російські аеродроми.

Російські військово-повітряні сили, що налічують близько 1500 військових літаків, переважно цілі, незважаючи на втрату близько 130 літаків з початку війни, заявили далі в Лондоні. Однак розширення повітряної війни за нинішніх умов малоймовірне, заявили в британському міністерстві. Це спричинило б «неприйнятні втрати літаків». «Загалом російські військово-повітряні сили продовжують демонструвати низькі результати у війні», – йдеться у повідомленні.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про хід війни проти України від початку агресивної війни Росії, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Війна в Україні 16 грудня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я