Парламентська група “зелених” хоче сприяти природному захисту клімату

17

Зелені» у Бундестазі наполягають на прискоренні прогресу в галузі природного захисту клімату в Німеччині – тобто у зберіганні CO2 у ґрунтах та рослинах. «Болота, ліси та водойми повинні бути здоровими та чистими, щоб вони могли пов’язувати CO2 і водночас сприяти біологічній різноманітності», – заявила лідер парламентської групи Брітта Хассельманн газеті Deutsche Presse-Agentur.

Парламентарі-зелені ухвалили документ на цю тему у вівторок на своєму закритому засіданні у Веймарі, Тюрінгія. У документі також порушується питання про те, як поводитися з партнером із коаліції, Вільною демократичною партією (СвДП).

«Охорона природи має бути у пріоритеті»

«Наступні кілька років вирішать, чи ми збережемо нашу природну основу життя, – йдеться у резолюції. Від цього залежить процвітання та якість життя майбутніх поколінь». Серед іншого, програма дій із захисту природного клімату, розроблена міністром довкілля Штеффі Лемке (Зелені), має тепер рішуче виконуватись та мати пріоритет в органах влади. «Охорона природи має бути пріоритетною», – зажадав Хассельман. «Для цього потрібно більше персоналу та кращі рамкові умови для місцевих ліцензійних органів».

У резолюції також порушується питання щодо будівництва автомагістралей, яке викликає гарячі суперечки у коаліції «Світлофор». Дебати з цього питання є «контрпродуктивними», сказав Хассельманн. Лише Федеральний план розвитку транспортної інфраструктури сприяє щоденному ущільненню приблизно трьох гектарів землі, у тому числі для будівництва нових автобанів, йдеться в документі.

Таким чином, ціль федерального уряду з обмеження споживання землі до 30 гектарів на день не може бути досягнута. Це означає, що все більше і більше екосистем, включаючи особливо цінні болотяні ґрунти, буквально губляться. «Нам терміново потрібні ці території для захисту природи та клімату», – сказав Хассельманн.

Читайте також:  Оптимізм у оперному театрі

“Ми розраховуємо на поворот у харчуванні”.

Зелені» у Бундестазі також наполягають на прогресі у справі перезволоження торфовищ. Більше 92 відсотків колишніх боліт у цій країні було осушено. Сім відсотків викидів парникових газів у Німеччині можна було б уникнути за наявності здорових торфовищ. Крім того, можна було б скоротити близько 65 мільярдів євро на рік субсидій, які завдають шкоди довкіллю.

Парламентська група також бачить необхідність дій у сільському господарстві: «Ми розраховуємо на поворот у харчуванні зі збільшенням попиту на рослинну їжу та на більш стійке та екологічно сумісне органічне сільське господарство.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я