Російські спецслужби заарештували американського журналіста

21

Російська опозиція говорить про «захоплення заручників». За повідомленнями, на Уралі було заарештовано кореспондента Wall Street Journal. Сама газета поки що не дала коментарів.

 

Російські спецслужби заарештували американського журналіста

Російська секретна служба ФСБ заарештувала кореспондента відомої американської газети Wall Street Journal в Єкатеринбурзі на Уралі за передбачуваний шпигунство, повідомляють державні ЗМІ. Репортер, 1991 року народження, підозрюється у «шпигунстві на користь американського уряду», повідомила ФСБ у четвер, за даними державного агентства ТАРС. На нього порушено кримінальну справу. Журналіст збирав інформацію про військово-промисловий комплекс у Росії за дорученням американської сторони, що становило державну таємницю. Газета The Wall Street Journal поки що не повідомляла про це.

“При спробі отримати секретну інформацію іноземця було затримано в Єкатеринбурзі”, – йдеться в повідомленні ФСБ. Раніше ЗМІ повідомляли, що репортер зник. Згідно з повідомленням, він намагався написати репортаж щодо ставлення населення до спроб вербування приватної армії Вагнера.

Американців неодноразово підозрюють у шпигунстві в Росії. Можливо, це перший випадок, коли журналіста офіційно акредитовано при російському МЗС. Нещодавно Росія посилила переслідування західних журналістів у зв’язку з війною в Україні. Російська опозиція говорила про «захоплення заручників».

«Путін готовий використовувати будь-які методи, щоб чинити тиск на Захід», – заявила команда противника Кремля Олексія Навального, який перебуває в ув’язненні. У минулому лідер Кремля Володимир Путін неодноразово звільняв ув’язнених у США російських злочинців, обмінюючи їх на американців, засуджених у Москві.

Читайте також:  Гаук вважає AfD небезпечнішою, ніж Рейхсбюргер

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я