Речі, заряджені негативом: викиньте їх на Новий рік, і буде вам щастя!

24

До Нового року 2023 залишається все менше і менше часу. Тому потрібно швидко збагнути, чого позбутися в “старому” році, щоб у новому вам щастило набагато частіше.

Виявляється, деякі речі можуть накопичувати негативну енергетику, заважаючи вільно рухатися позитивними потоками. Якщо цього не відбувається, такий “енергетичний застій” потроху псуватиме ваше життя. Що це за речі та де їх шукати, розповідає Telegraf.

Зауважимо, що експерти-езотерики рекомендують проводити “зачистку” приміщень поступово, щоб ненароком не викинути те, що може дійсно стати в нагоді. Поетапне прибирання не забере у вас багато часу та сил.

Посуд

Ревізію посуду важливо проводити час від часу, щоб не захаращувати кухонні шафи та комоди зайвими речами. Спочатку в смітник вирушає той посуд, який вже давно втратив свій функціонал: вкрився тріщинами, сколами або просто більше вам не подобається і дарма займає місце в шафі.

Далі руки доходять до чашок – заберіть усі зайві, якщо у вас їх забагато. Якщо шкода викидати, віддайте комусь, кому вони справді потрібні.

Те саме стосується і посуду “для свят”. Немає сенсу тримати речі, якими користуються всього кілька разів на рік – якщо вони красиві, то їх слід виставляти повсякденно, а не змушувати припадати пилом за скляними дверцятами.

Одяг

Величезна кількість одягу – не привід гордості. Звичайно, мати що-небудь про всяк випадок треба – у житті всяке трапляється, проте жити за принципом “складати нікуди, надіти – нічого”, зовсім не варіант. Пам’ятайте, що одяг, який не одягався вже більше року, навряд чи вам взагалі знадобиться, тому його можна подарувати комусь іншому, віддати на благодійність, продати чи просто віддати на переробку. Так само краще вчинити і з тими речами, які на вас занадто малі або порвалися.

Читайте також:  Кому потрібна віза для поїздки до Великобританії та скільки там можна перебувати?

Пам’ятні штучки

Йдеться про магніти на холодильнику, брелоки, статуетки, квитки з поїзда, яким ви їхали в свою найкращу подорож, іграшки та багато інших дрібничок, які займають практично весь вільний простір на полицях. Залишити варто лише найдорожчі серцю речі, які не так сильно захаращуватимуть простір. Ви повинні навчитися з легкістю позбавлятися всього, що вам заважає або перестало подобатися.

Книги та журнали

Багато хто зберігає вдома багато паперової продукції, яка просто лежить на полицях. Користування від старих газет та журналів — жодного, якщо ви, звичайно, їх не колекціонуєте. Те саме можна сказати і про деякі книги — наприклад, дитячі, якщо вдома немає маленьких дітей, чи спеціалізовану літературу, якою ніхто давним-давно не користується.

Якщо у вас нагромадилося багато макулатури, дайте їй друге життя. Всі ці непотрібні вам речі можна віддати на переробку, а книги, що добре збереглися, продати або подарувати комусь.

Зламані речі

Часто буває так, що якась річ зламалася і ми вже купили їй заміну, але цю все одно не викидаємо, плануючи зарахувати до ремонту. Час минає, шар пилу на ньому стає все більше, а ми ніяк не можемо дістатися майстерні… Не тримайте такі речі — поламані мобільні телефони, несправний міксер, тостер, що згорів, тощо — усьому пора на смітник. Якщо ви досі це не відремонтували, значить, не так воно вам і потрібне. Звільнене місце краще зайняти чимось новим, красивим і головне корисним.

Якщо ви прислухаєтеся до цих порад і добре очистите будинок від непотребу, позитивна енергія знову почне добре циркулювати і вже скоро почнуть відчуватися зміни на краще, кажуть езотерики. Можливо, з часом ви навіть навчитеся “відсіювати” всіляко очевидно непотрібні речі ще на етапі покупки.

Читайте також:  Ваше життя зміниться: 5 речей із шафи, які потрібно викинути перед Новим роком

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я