“Радикалізація у бік вкрай правих”

16
Ханс-Георг Маассен

Заступник лідера ХДС Андреас Юнг констатує «радикалізацію вкрай правий бік» колишнього президента Управління захисту конституції та політика ХДС Ханса-Георга Маассена і тепер потребує якнайшвидших наслідків. Маассен, за його словами, постійно переходить нові кордони у своїй лінгвістичній ескалації. «Саме тому виняток із партії має бути розглянуто з юридичної точки зору та проведено кришталево чітку політичну лінію», – сказав Юнг в інтерв’ю «Stuttgarter Nachrichten» та «Stuttgarter Zeitung».

Юнг продовжив: «ХДС виступає за помірність і центр, Маассен зі своєю прогресуючою радикалізацією у бік вкрай правих виступає за протилежне». Таким чином, Маассен завдав серйозної шкоди авторитету ХДС.

СДПН також вимагає наслідків від ХДС/ХСС. Парламентський директор Катя Маст сказала “Rheinische Post”: “Зараз потрібні дії, а не слова”. З її слів, Маассен вже давно залишив демократичний центр. “Він вів агітацію протягом багатьох років”.

Декілька політиків ХДС закликають до відставки партії

Після неоднозначних заяв Маасена кілька політиків ХДС закликали колишнього голову Управління захисту конституції піти з партії або пригрозили подати заяву про виключення з партії. Маассен не був вражений і сказав Junge Freiheit, що його не залякати. Він не вважає, що якось виконав вимоги для проведення процедури виключення з партії.

Вимоги до Маасена залишити ХДС були викликані тим, що Маасен у своєму твіті заявив, що “рушійними силами в політико-медійному просторі” є “викорінюючий расизм щодо білих”. Він також дав інтерв’ю журналісту Олександру Валлашу для його блогу. У ньому Маассен також говорить про расизм, який «практикується щодо корінних німців». «Таке мислення є виразом зелено-червоної расової доктрини, згідно з якою білі вважаються неповноцінною расою, тому в країну мають бути завезені араби та африканці», – сказав Маассен.

Читайте також:  «Світлофор» проти посилення покарання для екоактивістів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я