Путін у Маріуполі – оплески: “Це все брехня”

29

Пропагандистський ефект першого візиту лідера Кремля Володимира Путіна до окупованого українського регіону Донбас був порушений критичним випадом.

«Це все брехня, це показуха», – ледь чутно долинає з заднього плану поширеного Кремлем відео про зустріч Путіна, яка нібито відбулася, з мешканцями сильно постраждалого українського портового міста Маріуполя. Українські та незалежні російські ЗМІ повідомили більше про цей ролик.

Реакція в оточенні Путіна

Зважаючи на голос, це алкаш. Жінку у відеокліпі не видно. Однак після дзвінка видно, як люди навколо Путіна обертаються та подають сигнали руками.

Насправді, на відео мала бути показана «спонтанна» зустріч Путіна з жителями маріупольського мікрорайону Невський, який був відновлений після руйнувань. Жителі, які зібралися перед Путіним, дякують кремлівському лідеру за відновлення. Українське портове місто Маріуполь було обложено та обстріляно протягом кількох місяців після початку російської агресивної війни. У ході боїв 90 відсотків міста, в якому до війни мешкало 440 000 осіб, було зруйновано.

.

Читайте також:  Жінки-журналістки як вороги держави: Судові органи Ірану звинувачують

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я