Прикордонний контроль буде продовжено на два місяці

14

Федеральний міністр внутрішніх справ повідомляє про продовження терміну дії прикордонного контролю до 15 грудня. Повідомляється, що з моменту введення контролю запобігли понад 1000 несанкціонованих в'їздів.

Міграція – Фезер: Прикордонний контроль буде продовжено на два місяці

Міністр внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер оголосила, що прикордонний контроль на кордонах із Польщею, Чехією та Швейцарією буде продовжено після 15 грудня як мінімум на два місяці. Політик від СДПН заявила газеті «Рейніше пост».

«Наші заходи працюють. Наша боротьба з несумлінним бізнесом контрабандистів, які жорстоко ризикують людським життям, успішна». Стаціонарний та мобільний контроль важливий для припинення нелегальної міграції до Німеччини та полегшення навантаження на місцеву владу.

У понеділок Фезер продовжив термін дії прикордонного контролю до 15 грудня. За даними Міністерства внутрішніх справ, з моменту введення контролю 16 жовтня було виявлено близько 3300 несанкціонованих в'їздів та запобігли 1100 несанкціонованим в'їздам. “Це означає, що ці заходи працюють і мають бути продовжені в даний час”, – сказав представник міністерства.

Андреас Роскопф, відповідальний за федеральну поліцію в профспілці поліцейських, заявив «Рейнській пошті», що кількість прохачів притулку не може бути скорочена поліцейськими засобами, а подання заяв про надання притулку не може бути запобігти. Необхідно з'ясувати, «чи мають тисячі поліцейських залишатися на кордоні, чи їх краще направити на безпеку в містах, а проблему притулку вирішити в рамках ЄС». Ситуація з безпекою у Німеччині дуже делікатна.

Читайте також:  Еритрейські солдати вбивають мирних жителів у Тиграї

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я