“Пригрозила розставанням”. Як Меган Маркл змусила принца Гаррі зробити пропозицію

11

У сім’ї герцогів Сассекських знову не все слава богу. Іноді складається враження, що з появою американської актриси в житті принца-бунтаря існування бідолахи Гаррі перетворилося на суцільну мелодраму. Насправді, з кожним роком проблеми Гаррі і Меган лише знаходять все більше гротескні контури. Зараз, наприклад, пішли чутки, ніби горе-подружжя незабаром розлучиться. Це, власне, і не дивно, особливо при врахуванні, з чого насправді почалися стосунки злощасної пари!

Проблеми Гаррі та Меган: незавидні стосунки!

Своєрідна історія кохання

З самого початку Гаррі і Меган співали в один голос, ніби полюбили один одного мало не з першого погляду. Друзі принца підтверджують: молодший син принцеси Діани справді закохався в американку ніби хлопчик. Але чи Маркл відчувала до аристократа почуття подібного калібру?

Буквально днями професійні журналісти розкопали кілька свідчень того, як насправді були стосунки цієї пари до шлюбу. Як відомо, майбутнє подружжя познайомилося одне з одним у липні 2016 року. А вже в листопаді Гаррі раптом опублікував заяву, де фактично оголосив про початок їх із Меганом. офіційних відносин.

Батіг і пряник

Папараці взяли інтерв’ю у кількох людей, які в ті роки близько спілкувалися з Гаррі. Знайомці принца в один голос заявляють: онук Єлизавети ІІ зовсім не планував так суперечка розвивати відносини з новою пасією. Так, Гаррі був безумовно закоханий у Меган. Але, як і будь-яка нормальна людина на його місці, збирався спочатку придивитися до коханої пильніше.

Ось тільки Меган такий стан справ не влаштовував. Тому красуня-актриса висунула залицяльнику невигадливий ультиматум. Маркл прямо заявила Гаррі: «Або ти офіційно оголошуєш мене своєю дівчиною, або ми розлучаємося». Для американки не склало б ніяких труднощів просто кинути принца.

Читайте також:  Якої нетактовності припустився принц Вільям на першій зустрічі з Меган Маркл

Реакція закоханого аристократа

Тут Гаррі й запанікував. Королівський оглядач Валентайн Лоу стверджує, що тими днями принц ні про що інше навіть думати не міг. «Гаррі був переляканий і переповнений почуттями. Будь-яку розмову зі своїми рідними та близькими він звертав до теми Меган. І постійно твердив про те, що обраниця піде від нього

Переляканий принц направив запит до Кенсінгтонського палацу. За допомогою тамтешнього секретаря зв’язків із громадськістю Гаррі підготував офіційна заява. У цій заяві принц визнав свої стосунки з Меганом, а також рішуче засудив расизм і сексизм ЗМІ. А газети в ті часи, нагадаємо, щодуху походжалися щодо нової пасії Гаррі…

Трохи шантажу і жодних чудес

Через рік після цієї заяви Гаррі та Меган стали чоловіком та дружиною. Не виключено, що шлюб Маркл затягла принца за допомогою вже випробуваного способу. Звичайно, є шанси, що Меган просто набридло чекати на дії від нерішучого кавалера. Але такий поспіх у будь-якому випадку виглядає вкрай підозріло!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я