Просто додай води: 7 незвичайних та корисних лайфхаків із окропом

26

Гаряча вода підходить не тільки для приготування чаю або кави. Доведена до кипіння вода набуває ряду дуже корисних властивостей, зокрема посилюється її “талант” розчинника. Розглянемо та візьмемо на замітку ряд прикладів.

Видалити бур’яни

Сміттєву траву необов’язково травити хімікатами. Є безпечний та екологічний спосіб, який точно не зіпсує ґрунт – окріп. Цей метод успішно випробуваний дачниками у боротьбі з однорічниками: молочаєм, лободою, луговою травою, піщанкою. А ось для рослин з довгим коренем типу кульбаби знадобиться не одна порція гарячої води, пише Lisa.

Приготувати яєчню

Є цікавий спосіб не жарити, а варити яйця. Налийте в ківш киплячу воду так, щоб вона покривала дно на 10 см. Залишіть на повільному вогні. Розбийте в дрібне ситечко чотири яйця, дочекайся, коли стічуть залишки білка. Збийте і вилийте в окріп, створюючи за допомогою ложки кругообіг. Через 20 секунд яєчня буде готова!

Нарізати хліб на ідеальні скибочки

Якщо буханець або батон свіжі, то хліб буде складно нарізати спеціальним хвилеподібним ножем. Шматочки, швидше за все, сумніватимуться і розкришаться. Цю проблему легко вирішити, варто лише обдати ніж окропом і одразу почати різати. Тепер можна робити ідеальні бутерброди.

Усунути засмічення

Несильний засмічення в раковині або ванні можна усунути за допомогою кількох каструль із окропом. Гаряча вода добре розчиняє і розм’якшує органічні залишки, вони легко йдуть вниз по каналізації. Але окріп не можна використовувати, якщо труби виготовлені з ПВХ.

Продезінфікувати обробні дошки

Очищати дерев’яні дошки жорсткою щіткою та хімічними речовинами не можна – вони стануть непридатними для використання. У той же час у волокнах можуть розмножуватися бактерії та шкідливі мікроорганізми. Після нарізки сирого м’яса або риби обдайте поверхню окропом і продовжуйте використовувати за призначенням.

Читайте також:  Анальні кондиломи

Забрати плями від червоного вина

Лайфхак можна застосовувати на бавовні або льоні, але не можна використовувати на тонких тканинах. Та й ще – працює лише зі свіжими плямами. Промокніть червоне вино серветкою, натягніть забруднену ділянку над каструлею, пролийте окропом. Не допомогло – обробіть дрібною кухонною сіллю і спробуйте ще раз. Гарантуємо, пляма зникне як за помахом чарівної палички.

Підготувати рушник для вмивання

Гарячий рушник краще очищає шкіру і позбавляє залишків макіяжу або маски для обличчя. Намочіть махрову серветку в окропі, вичавте і масажними рухами протріть обличчя. Такий спосіб готує шкіру до подальшого догляду – нанесення крему або сироватки.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я