Чи стане Німеччина тепер учасником війни?

17

Україна отримує танки Leopard 2 із запасів Бундесверу. Люди у Німеччині дуже бояться бути втягнутими у війну. Чи виправдано це занепокоєння?

Постачання танків: Чи стане Німеччина тепер учасником війни?

Канцлер Олаф Шольц (СДПН) спростував побоювання, що Німеччина може бути втягнута у війну Росії проти України шляхом постачання бойових танків.

Він сказав газеті Bild am Sonntag: «Ми ретельно зважували кожне постачання зброї, тісно координували свої дії з нашими союзниками, насамперед з Америкою. Цей спільний підхід запобігає ескалації війни». У телефонних розмовах він «дуже зрозуміло» дав зрозуміти президенту Росії Володимиру Путіну, що Росія несе виняткову відповідальність за війну. Путін не загрожував ні йому, Шольцю, ні Німеччині.

Уряд Німеччини обіцяв Україні танки Leopard 2 із запасів Бундесверу. Інші країни, такі як США, також оголосили, що поставлять Києву бойові танки. Шольц зазнав різкої критики за нерішучість у питанні про бойові танки.

Путін звинуватив Німеччину у тому, що вона дозволила втягнути себе у війну з Росією. «Це немислимо, але факт: нам знову загрожує німецький танк «Леопард», – сказав він нещодавно. Як і під час Другої світової війни, сказав він, німецька зброя знову використовується для боротьби з Росією на території України. Проте, всупереч уявленню Путіна, на той час не було танків «Леопард».

Відповідаючи на запитання щодо заяв Путіна, Шольц сказав: «Його слова є частиною серії химерних історичних порівнянь, які він використовує для виправдання свого нападу на Україну. Але ця війна не може бути виправдана нічим. Росія веде нещадну війну проти України». Відповідаючи на запитання, чи була домовленість із президентом України Володимиром Зеленським про те, що західна зброя використовуватиметься лише на території України і що Росія таким чином не буде атакована на своїй території, Шольц сказав: «З цього приводу є консенсус».

Читайте також:  Підозрюваний у Парижі: "Патологічна ненависть до іноземців"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я