Профспілка закликала до боротьби проти AfD

13

AfD зараз переживає пік популярності. Профспілка Verdi вимагає створення брандмауера проти правих.

 

Профспілка закликала до боротьби проти AfD

У зв’язку зі зростанням рейтингів AfD, лідер профспілки Verdi Мартін Гросс закликав демократичні партії до переосмислення політики та боротьби проти AfD. Гросс пояснив: «Будь-який, хто погляне на передвиборчу програму партії, побачить, що AfD не пропонує жодних рішень проблем, що виходять за межі гасел».

Він сказав, що партія не зацікавлена ​​у подоланні соціального розколу та вирішенні соціальної напруженості. За словами профспілкового діяча, демократичні партії «мають виступити з пропозиціями про баланс та соціально збалансоване перебудову суспільства».

В окрузі Зоннеберг у південній Тюрінгії виборці обрали кандидата від AfD головою округу вперше у Німеччині. Це ще більше підігріло дебати щодо нинішнього різкого зростання AfD: у загальнонаціональних опитуваннях вона набирає близько 20%.

Партія, яка також має свою парламентську групу у парламенті землі Баден-Вюртемберг, з минулого року класифікується як підозрювана Управлінням із захисту конституції та перебуває під наглядом.

Людям потрібні реальні рішення, а не гасла

Гросс заявив, що безперечним та підтвердженим спостереженнями Управління з охорони конституції є той факт, що AfD представляє вкрай праву позицію. «Політика має враховувати обґрунтовані та абсолютно реальні страхи та побоювання з приводу соціального занепаду. Інакше наберуть чинності ті, хто при кожній кризі кричить про іноземців і хоче повернутися у 1950-ті роки».

Людям, які більше не можуть зводити кінці з кінцями на низькі доходи в умовах стрімкого зростання цін, потрібні реальні рішення. «Ті, хто ігнорує інфляцію мінімальної заробітної плати, хто думає про захист клімату без достатньої соціальної амортизації, а потім хоче її реалізувати, хто планує пайові пенсії проти бідності в старості, повинні не тільки обурено здригатися, коли екстремістські гасла правих підхоплює людей.» Їм також слід звернути увагу до наслідків своєї власної політики.

Читайте також:  Хассельман визнала недоліки "зелених"

«Найкращий захист від правих – це соціальна та справедлива політика», – підсумував профспілковий діяч.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я