Президент Штайнмаєр вирушив до Камбоджі

23

Федеральний президент Штайнмаєр перебуває в поїздці Південно-Східною Азією. Перша зупинка Камбоджа. Захищений жилетом, каскою та козирком із плексигласу тут він відвідує проект з розмінування.

 

Президент Штайнмаєр вирушив до Камбоджі

Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр розпочав дводенний офіційний візит. Штайнмайєр вирушив до Камбоджи: Свій візит до Сіємреапу він розпочав з ознайомлення з проектом з розмінування HALO Trust, який отримує фінансову підтримку з Німеччини.

Мільйони наземних мін були встановлені в країні під час правління терору «червоних кхмерів» з 1975 до 1979 року і пізніше під час партизанської війни проти в’єтнамських окупаційних сил. Багато хто з них все ще перебуває в землі і є смертельною небезпекою. За оцінками, на сьогоднішній день близько 64 000 людей отримали поранення чи загинули.

Німеччина надала підтримку у знешкодженні мін та боєприпасів, виділивши на ці цілі майже 23 мільйони євро. Захищеному жилетом, каскою та плексигласовим козирком, Штайнмайєру показали, як працювати на мінному полі. На його очах дистанційно вибухнула міна. Організація HALO Trust активно працює в Україні. Штайнмайєр був «глибоко вражений» і запевнив організацію подальшої допомоги з боку Німеччини.

Пізніше федеральний президент хотів відвідати всесвітньо відомий храм Ангкор-Ват, збереження якого німецькі фахівці допомагають уже 25 років. Федеральне міністерство закордонних справ профінансувало цю роботу на суму близько 4,3 мільйонів євро. Це наймасштабніший проект у рамках програми збереження культурної спадщини.

Штайнмаєр – перший президент Німеччини, який відвідав Камбоджу. Це вже третя його поїздка до Індо-Тихоокеанського регіону протягом року. Перші дві поїздки привели його до Сінгапуру та Індонезії, а також до Японії та Південної Кореї. Внаслідок агресивної війни Росії в Україні та через залежність від Китаю, яка все більше сприймається як ризикована, Німеччина прагне ширшого політичного та економічного позиціонування.

Читайте також:  Переговори про постачання танків - Перші зобов'язання

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я