“Поїздка Тшенцера до США марна”

14

Як голова Бундесрату бургомістр Гамбурга Тшенцер у середині квітня здійснив поїздку до США. Окрім зустрічей із представниками парламенту, на порядку денному стояли візити на підприємства. ХДС вважає, що економікою Гамбурга знехтували.

 

«Поїздка Тшенцера до США марна» – ХДС

«Поїздка Тшенцера до США марна» – так відгукнувся про неї ХДС: У парламенті Гамбурга партійна група критикувала нещодавню поїздку до США нинішнього голови Бундесрата і першого бургомістра Петера Тшенцера (СДПН). Як показало невелике питання в Сенаті, Тшенцера супроводжували переважно представники адміністрації Гамбурга, муніципальних компаній, а також ЗМІ та установ, повідомив економічний експерт фракції Гетц Візе виданню Deutsche Presse-Agentur.

“Гамбурзькі стартапи, інноваційні компанії середнього розміру або компанії зі столичного регіону не були взяті з собою”.

Тшенцера вперше вирушив до Вашингтона в середині квітня у складі делегації з приблизно 20 осіб, а потім зробив зупинки на Західному узбережжі в Сан-Франциско та Лос-Анджелесі. У столиці США він зустрівся, зокрема, з колишнім спікером Палати представників Ненсі Пелосі.

«Не було жодних конкретних результатів»

«Жоден активний американський політик із перших рядів» не знайшов часу для голови Федеральної ради, нарік Візі. “Не було жодних конкретних результатів, коли ми питали”. Зовнішньоекономічна політика Гамбурга взагалі обговорювалася. «Яка марна трата грошей платників податків, яка втрачена можливість для Гамбурга як місця для ведення бізнесу».

На питання Візі про конкретні угоди, наприклад, про заплановану діяльність або філії відвіданих компаній у Гамбурзі, у відповіді Сенату було сказано: «Німецька діяльність відвіданих компаній регулярно була предметом переговорів голови Бундесрату. Переговори чи угоди щодо окремих видів діяльності були предметом поїздки делегації.» Загалом поїздки президента бундесрата служили «парламентській дипломатії, а також встановленню нових та підтримці існуючих відносин».

Читайте також:  П'ятьох членів ХАМАС убито під час ізраїльського рейду

Візе розкритикував Ченчера за те, що він посилається на свою національну роль президента Бундесрата, тоді як його делегація складалася виключно з компаній і установ гамбурга. “Такий вимір подвійними стандартами” позбавляє Гамбург довіри як світове портове місто. Будь то з головуванням у Бундесраті чи без нього: Гамбург може зробити більше. Замість того, щоб здійснювати марні поїздки делегацій, бургомістр повинен дбати про економіку Гамбурга на місцях».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я