Пошуки актора Джуліана Сендса продовжуються

32

Сендс вирушив у похід у район гори Болді 13 січня та не повернувся.

 

Пошуки актора Джуліана Сендса продовжуються

Через 5 місяців після зникнення британського актора Джуліана Сендса («Кімната з виглядом») під час походу до Каліфорнії пошуки 65-річного актора тривають. За даними офісу шерифа округу Сан-Бернардіно, у вихідні в регіоні було задіяно понад 80 помічників.

Пошукову групу підтримували гелікоптери та безпілотники. На жаль, жодних зачіпок, які вказують на місцезнаходження Сендса, не було знайдено, йдеться в повідомленні. Це була вже восьма пошукова операція з моменту оголошення про зникнення людини.

Сендс вирушив у похід у район гори Болді на північний схід від Лос-Анджелеса 13 січня і повернувся. Актор, затятий любитель гірських походів, за повідомленнями ЗМІ, жив неподалік Голлівуду.

Гора Балді є частиною гірського масиву Сан-Габріель та має висоту майже 3070 метрів. Офіс шерифа застерігав від походів на гору в січні через небезпечні погодні умови з крижаним та сніговим покривом. Частина гори, як і раніше, вкрита снігом, як повідомили зараз в управлінні.

За свою 10-річну кар’єру Сендс знявся у численних фільмах та серіалах, окрім «Кімнати з виглядом», таких як «Голий обід», «Поля вбивства», «Покидаючи Лас-Вегас», «Арахнофобія», «Смолвіль», «24 і зовсім недавно «Що/Якщо».

Читайте також:  16-річного підлітка вбито в ізраїльській військовій операції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я