Гуманітарна допомога українцям від благодійного фонду Pin-Up Foundation

87
Pin-Up Founation

Фонд Pin-Up з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну надає посильну підтримку українцям, постраждалим через війну. З метою оперативного виконання гуманітарних місій було створено проєкт Line-Up, діяльність якого спрямована на швидке закриття нагальних питань щодо закупівлі продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни та їх доставку в прифронтові громади, від яких був отриманий запит. Далі більше детально розкажемо про проєкт та розкриємо, що вже вдалось зробити фонду в це непросте сьогодення.

Гуманітарна підтримка прифронтовим громадам в рамках проєкту Line-Up

До фонду Pin-Up останнім часом почастішали запити про допомогу від прифронтових територіальних громад. Тому у 2023 році фондом було прийнято рішення створити оперативний гуманітарний проєкт Line-Up, що об’єднав досвідчених волонтерів, які закуповують необхідні товари, вибудовують найбезпечніші маршрути та розвозять гуманітарку по прифронтових громадах, тобто благодійність Pin-Up вийшла на новий рівень. Також команда фонду допомагає вирішити технічні потреби — закупити генератори, старлінки, акумулятори.

Pin-Up Founation: разом до перемоги

З самого свого заснування Pin-Up Foundation регулярно допомагає громадянам України, які потрапили у скрутне становище через воєнні дії. Команді фонду вже багато чого вдалось зробити:

  • Було придбано дизельний генератор Aksa вартістю 1 млн грн для забезпечення стабільної та безперебійної роботи Харківського метрополітену. Під час відсутності енергопостачання цей генератор допоміг забезпечити незупинну та стабільну роботу метро. Це дозволило жителям Харкова безпечно користуватися підземкою. Організаторами цієї ініціативи є комунальна установа «Офіс Реформ» та PIN-UP Foundation.
  • було придбано гуманітарну допомогу для 300 сімей внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої домівки через війну і знайшли притулок у місті Запоріжжя. Загалом було надано 6 тонн гуманітарних припасів (продукти харчування та побутова хімія) на суму понад 680 тисяч гривень.
  • також було придбано більше ніж 5 тонн харчових продуктів і засобів гігієни для українців із Бахмута, Соледара та Часового Яру, які були змушені залишити свої домівки через військові дії та оселилися у громаді Костянтинівського району.
Читайте також:  Які запчастини на двигун 178F і 186F потребують частої заміни?

І це далеко не всі гуманітарні дії волонтерів команди Pin-Up Foundation. Фонд має  сторінку Pin-up Foundation Instagram, де висвітлені всі програми та діяльність команди.  Підтримка українців від фонду — це не тільки про гуманітарку, а й про єдність нації та надію на перемогу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я