Понад 100 людей постраждали в Сеулі в ніч Хеллоуїна

79

Остаточна кількість постраждалих буде відома після завершення їхнього розміщення в лікарнях міста.

Понад 100 людей постраждали в Сеулі в ніч Хелловін.  Фото: JUN3/shutterstock.com

На святкування Хеллоуїна пізно ввечері у суботу, 29 жовтня 2022 року, на вулиці столиці Південної Кореї вийшли тисячі мешканців та гостей міста. Проте внаслідок тисняви ​​понад 100 людей постраждали у Сеулі. Величезний натовп попрямував до центрального району Ітхевон, який вважається центром нічного життя. Там у вузькому провулку біля готелю Hamilton внаслідок паніки і сталася тиснява.

Понад 80 дзвінків на 23:30 суботнього вечора отримала рятувальна служба міста від мешканців району. Люди повідомляли про зупинки серця та утруднене дихання постраждалих у тисняві. В результаті паніки, натовп почав хаотично рухатися, що посилило становище людей у ​​ньому. Спочатку повідомлялося про понад 50 постраждалих, проте протягом години кількість збільшилася до 100 і більше.
На кадрах із соціальних мереж видно, яким щільним був натовп на початку події.

Після прибуття рятувальних служб на місце події люди вже надавали допомогу постраждалим через серцево-легеневу реанімацію.

Понад 100 людей постраждали: дії влади Сеула та Південної Кореї

Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль доручив надати швидку медичну допомогу постраждалим та приготувати місця у лікарнях міста у необхідних кількостях, щоб звести до мінімуму кількість жертв.

До того ж, прем’єр-міністр Хан Дак Су доручив чиновникам докласти всіх зусиль для зменшення шкоди від тисняви. Наразі він перебуває з візитом у Європі. Однак після повідомлення про подію терміново вирішив повернутись до країни.

Читайте також:  Спікер: Президент Шрі-Ланки пішов у відставку

Мініміністр внутрішніх справ та безпеки Лі Сан Мін відвідав місце події. Там він звернувся до рятувальних служб із проханням: «Будь ласка, зробіть усе можливе, щоб урятувати життя, використовуючи всі доступні ресурси…»

Більш повна картина події стане відома після визначення всіх постраждалих у лікарні Сеула. Для якнайшвидшого усунення наслідків тисняви ​​було створено тимчасові пункти першої допомоги. Понад 350 пожежників прибули на місце події, всі екстрені служби допомоги міста приєдналися до врегулювання ситуації. Усього було мобілізовано 142 пожежні машини.

Наразі влада оцінює кількість поранених більш ніж у 100 осіб. Є інформація, що дві людини загинули внаслідок тисняви ​​в Ітхевоні.

Доповнено пізніше: Через шість годин після події у ЗМІ та соцмережах говорять про 149 загиблих у тисняві та близько 100 потерпілих. Наголошують на численних порушеннях організації свята, які могли призвести до таких наслідків. До того ж серед загиблих встановлено двох іноземних громадян і ще 15 постраждали.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я