Політика AfD обрано районним адміністратором Зоннеберга

12

«Цей результат виборів має викликати велике занепокоєння у демократів».

 

Політика AfD обрано районним адміністратором Зоннеберга

Лідер СДПН Саскія Ескен назвала «проривом греблі» обрання політика AfD Роберта Зессельманна районним адміністратором у тюрингському районі Зоннеберг. «Можливо, це були лише вибори до районної ради, але це був «заклятий член Höcke-AfD», – сказала Ескен у понеділок у Берліні. Це була «дуже чітка заява, у якому напрямі вона може рухатися». Лідер СДПН натякала на те, що регіональне об’єднання AfD у Тюрінгії з його лідером Бьорном Хеке класифікується Управлінням захисту конституції як доведений правий екстреміст і перебуває під наглядом.

«Цей результат виборів має викликати велике занепокоєння у демократів», – сказала Ескен. Вона пояснила це тим, що уряд землі Тюрінгія під керівництвом лівого міністра-президента Бодо Рамєлова не має стабільної політичної більшості для вироблення рішень проблем людей. “Це фатально впливає на сприйняття політики”, – сказала Ескен. Крім того, останнім часом світочі недостатньо пояснюють свою політику і погано її організують. Як приклад, вона навела спірний закон про опалення.

Ескен зажадала, щоб світлофорна коаліція взяла старт і просунула свої концепції модернізації Німеччини. Вона порадила ХДС/ХСС повернутися до конструктивної опозиційної політики. «Вони повинні, нарешті, зрозуміти, кому зрештою вигідна ця правопопулістська культурна війна, яку вони роздмухують із багатьох питань», – сказала Ескен, звертаючись до ХДС та ХСС. «Лише AfD отримує прибуток, коли Фрідріх Мерц розголошує про ґендер, коли він виступає проти маленьких пашів або вихваляє Клаудію Пехштайн, тому що вона розпалює страх перед імміграцією».

Читайте також:  Шольц засудив дії кліматичних активістів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я