Поліція заарештувала учасників Маршу гордості у Туреччині

34

Поліція намагалася завчасно запобігти збору учасників Параду гордості у Стамбулі. Проте кілька сотень людей взяли участь у заході, що також спричинило арешти.

 

Поліція заарештувала учасників Маршу гордості у Туреччині

У турецькому мегаполісі Стамбулі під час параду «Прайд» цього року, за словами організаторів, було заарештовано щонайменше 40 людей. Ще до початку демонстрації поліція оточила значну частину центру міста, щоб перешкодити присутнім.

Потім учасники перемістилися до іншої частини міста. Вони вивісили метровий райдужний прапор на одній із будівель та зачитали заяву для преси. У заході взяли участь кілька сотень людей.

Поліція у західному турецькому місті Ізмір також переслідувала учасників параду, заарештувавши, за словами організаторів, щонайменше 48 осіб.

Уряд у Туреччині вороже ставиться до ЛГБТК

У Туреччині представники уряду та президент Реджеп Тайіп Ердоган неодноразово відкрито висловлювали вороже ставлення до лесбіянок, геїв, бісексуалів та трансгендерів (ЛГБТК). Протягом багатьох років робилися спроби запобігти щорічній демонстрації.

Губернатор провінції Стамбул Давут Ґюль вже заздалегідь оголосив, що не дозволить проводити заходи, які «загрожують сім’ї». Було заборонено кілька заходів, пов’язаних із так званим місяцем гордості для ЛГБТК, у тому числі пікнік та кінопоказ.

Читайте також:  "Квітковий страйк" для Су Чжі: десятки арештів у М'янмі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я