Бербок відклала поїздку до Південної Африки

16

Міністр закордонних справ Анналена Бербок (Зелені) скоротила заплановану дводенну поїздку до Південної Африки через ситуацію у Росії.

 

Бербок відклала поїздку до Південної Африки

Бербок відклала подорож на африканський континент. Міністр закордонних справ Анналена Бербок (Зелені) скоротила заплановану дводенну поїздку до Південної Африки через ситуацію у Росії. Міністр «відклала запланований від’їзд до Південної Африки на один день, щоб взяти участь у зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Люксембурзі у понеділок уранці у зв’язку з останніми подіями у Росії», повідомив представник Міністерства закордонних справ у Берліні. Тепер Бербок планує вилетіти до Південної Африки у понеділок у другій половині дня.

Заплановані зустрічі у Кейптауні скасовуються. Міністр планує головувати на засіданні німецько-південноафриканської двонаціональної комісії у столиці Преторії разом із міністром закордонних справ Наледі Пандор у вівторок. Спочатку Бербок хотіла відвідати у понеділок компанію в Кейптауні, яка є частиною центру вакцин Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), який фінансує Німеччина.

За даними її офісу, у суботу Бербок обговорила ситуацію в Росії з міністрами закордонних справ інших країн «Великої сімки». Крім Німеччини, G7 входять Франція, Італія, Японія, Канада, США, Великобританія та інші економічно сильні демократичні країни. У Федеральному міністерстві закордонних справ відбулося засідання кризової групи.

Раніше загострилася боротьба за владу між російським керівництвом та глави російських найманців «Вагнер» Євгена Пригожина. Росія вже 16 місяців веде агресивну війну проти сусідньої України. Крім російської професійної армії, найманці “Вагнера” ​​також були важливим підрозділом у бойовій операції.

Читайте також:  США перекидають додаткові військові кораблі до Східного Середземномор'я

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я