Поліція Стокгольма дозволила спалювання Корану перед мечеттю

21

Поліція Стокгольма схвалила проведення акції протесту, де планується спалити Коран. Про це йдеться у дозволі, отриманому у середу виданням Deutsche Presse-Agentur.

Згідно з повідомленням, очікувалося, що в демонстрації візьмуть участь лише двоє людей. Згідно з листом заявника, акція протесту мала відбутися в середу вдень на площі перед центральною мечеттю шведської столиці в районі Седермальму. Він хоче розірвати і спалити Коран, написав у листі заявник.

Якщо священне писання ісламу справді буде спалено на демонстрації, це буде перший випадок з того часу, як шведські суди ухвалили, що поліція не має права відмовляти у дозволі на спалення Корану. У лютому поліція з міркувань безпеки заборонила двом організаторам спалювання Корану у Стокгольмі.

Ісламофобські протести викликали значні проблеми у відносинах між Швецією та Туреччиною кілька місяців тому. Це створює серйозну проблему для шведів: Їхня заява про вступ до НАТО, подана понад рік тому, досі впирається у блокаду Туреччини. Турецьке керівництво виправдовує цю позицію передусім тим, що вважає недостатніми зусилля Швеції боротьби з «терористичними організаціями». Здебільшого вони стосуються забороненої Курдської робітничої партії PKK.

Читайте також:  Драгі може стати головою Комісії ЄС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я