Податкові документи Трампа будуть опубліковані у п’ятницю

16

Податкові документи колишнього президента США Дональда Трампа мають бути оприлюднені у п’ятницю. Про це вчора ввечері повідомили американські ЗМІ із посиланням на інсайдерів. Минулого тижня комітет Конгресу, в якому більшість становлять демократи, прийняв рішення опублікувати принаймні частину документів. Однак дата все ще залишається незрозумілою, оскільки конфіденційні дані, такі як номери національного страхування, все ще мають бути редаговані.

Трамп роками чинив опір, використовуючи законні кошти, щоб надати документи Фінансовому комітету, і зрештою зазнав невдачі у Верховному суді. Документи, напевно, дадуть нові відомості про фінанси екс-президента. Усі податкові документи, які були запитані в суді, будуть опубліковані, заявив член республіканського комітету Ллойд Доггетт після голосування. Ось податкові звіти Трампа з 2015 до 2020 року.

Чи має Трамп що приховувати?

Оприлюднення податкових документів Трампа знаменує закінчення майже чотирирічної юридичної боротьби, яку демократи Палати представників вели проти колишнього президента після того, як вони взяли Палату представників під свій контроль у 2019 році.

На відміну від стандартної американської практики, Трамп, підприємець у сфері нерухомості, не оприлюднив свої податкові декларації ні як кандидат у президенти, ні після вступу до Білого дому. Тому критики припускають, що він має що приховувати. Демократи хотіли вивчити, зокрема, питання про те, чи виявлено в документах ознаки конфлікту інтересів і чи Трамп використовував сумнівні методи для економії податків. За повідомленнями, податкові документи Трампа було передано комісії на початку грудня.

У листопаді Трамп оголосив, що хоче знову балотуватись у президенти від республіканців на виборах 2024 року.

Читайте також:  AfD випереджає CDU у Саксонії-Анхальт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я