Маленький принц Луї пустував під час різдвяної служби

18

Принц Вільям та Кейт Міддлтон не завжди беруть із собою молодшого сина на офіційні заходи. Якщо Джордж і Шарлотта часто супроводжують Уельсів, то 4-річний Луї зазвичай залишається вдома. Зате якими яскравими стають рідкісні виходи хлопчика у світ! Усі надовго запам’ятали, як хлопчик кривлявся на балконі Букінгемського палацу під час святкування платинового ювілею королеви. Зараз спадкоємець Уельсів знову став зіркою Мережі. Принц Луї на різдвяній службі, яку він відвідав уперше, порадував папараці. І вони наробили багато яскравих знімків, які тепер активно обговорюють.

Принц Луї на різдвяній службі став улюбленцем фотографів

У маленького принца Луї вже ціла армія фанів. Забавна міміка хлопчика, його кривляння та дитяча безпосередність так подобаються користувачам, що багато кадрів із принцом уже стали мемами. Британські піддані запам’ятали, як Луї у червні розважав усіх на балконі палацу поки дорослі родичі вітали публіку. Пізніше запам’яталася його безпосередність на фестивалі The Platinum Jubilee Pageant, коли спадкоємець Уельсів закривав Кейт Міддлтон рот рукою.

Зазвичай мати або старша сестра намагаються приструнити пустуна Луї. Але всі чудово розуміють, що хлопчику всього 4 та його поведінка цілком нормальна для дитини. Нещодавно Уельси вперше взяли Луї на різдвяну службу у Сандрінгемі. Очевидно, порахували, що святкові атрибути не дадуть принцу занудьгувати і він не буде бешкетувати від нудьги.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від History of the Monarchies (@historyofthemonarchies)

Але не тут було. Маленький Луї і на цьому заході виявив себе. Зрозуміло, що хлопчику хочеться грати, гратися, а не мовчки стояти і чекати, коли старші поспілкуються з підданими. Нудні розмови дорослих точно не для нього. Був момент, коли Луї почав з усією силою тягнути маму за руку убік. Поки та спілкувалася з публікою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @thewindsorsfamily

Луї порадував публіку

Коли Луї нарешті пустили побігати, він був у захваті. З усмішкою на обличчі підстрибом він почав розгулювати Сандрінгемом. Принц не приховував своєї радості.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @thewindsorsfamily

Також Луї встиг повеселитися з іграшками. Найбільше, схоже, йому сподобалося різдвяний гном, яким він розмахував з боку на бік.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від British Royal Family Fan (@british.royall.family)

Відразу помітно, що бігати і стрибати хлопчику подобається куди більше ніж стояти з сім’єю за руку з мамою і вітати підданих. У ці моменти на обличчі Луї не було тієї сліпучої усмішки, яку так люблять шанувальники хлопчика.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від British Royal Family Fan (@british.royall.family)

Сподіваємося, що Кейт і Вільям частіше братиме Луї з собою. Адже з цим хлопчиком будь-який захід стає веселим фестивалем.

Читайте також:  Який вигляд має Кейт Міддлтон після операції

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я