Плата за проїзд скасовується: Wissing викликає експерта

4

Федеральний міністр транспорту Фолькер Віссінґ хоче, щоб можливі претензії до його попередника Андреаса Шойєра (ХСС) щодо збитків через невдале запровадження плати за проїзд легкових автомобілів були ретельно прояснені. “Ми збираємося підготувати зовнішній експертний висновок, щоб прояснити юридичні питання”, – заявив політик ВДП газеті Deutsche Presse-Agentur. «Зрештою, це не політичне, а юридичне питання. Для цього необхідно з’ясувати ступінь недбалості».

Вісінг сказав: «Як міністр, я також маю захищати майнові інтереси Федеративної Республіки Німеччина. І якщо є можливість пред’явити комусь претензії, то моє завдання забезпечити виконання цих претензій, а не просто прибрати документи в підвал».

Федеральний уряд має виплатити 243 млн. євро як відшкодування збитків колись призначеним операторам внаслідок обвалення плати за проїзд. Це стало результатом мирової угоди, досягнутої після арбітражного розгляду. Плата за проїзд легкових автомобілів – престижний проект ХСС у тодішньому федеральному уряді – була зупинена Європейським судом (ЄСП) у 2019 році як незаконна. На той час Шойєр обіймав посаду міністра транспорту. Міністерство вже заявило, що в принципі розгляне можливі регресні позови до Шойєра.

Читайте також:  Саудівська Аравія відкрила дипмісію у Сирії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я