Північна Корея запустила ще одну ракету малої дальності

11

Північна Корея запустила ще одну балістичну ракету малої дальності у бік відкритого моря, повідомляють південнокорейські військові. Ракета була випущена у бік Японського моря (корейською – Східне море) у неділю (за місцевим часом), повідомило інформаційне агентство Yonhap з посиланням на генеральний штаб у Сеулі.

Резолюції ООН забороняють Північній Кореї проводити випробування балістичних ракет будь-якої дальності, які – залежно від їхньої конструкції – також можуть бути оснащені ядерною боєголовкою.

За повідомленнями сусідів – Південної Кореї та Японії, Північна Корея у суботу вранці випустила ще три ракети малої дальності у бік Японського моря. Ці ракети пролетіли близько 350 кілометрів, а потім упали у воду, за даними південнокорейського генштабу. Військові Південної Кореї звинуватили ізольовану сусідню країну у новій провокації. Уряд Японії висловив протест проти поведінки Пхеньяну через своє посольство в Пекіні, згідно з повідомленнями японського інформаційного агентства Kyodo. Вважається, що Китай має великий вплив на керівництво Північної Кореї.

У п’ятницю Міністерство оборони Південної Кореї заявило, що воно знову провело випробування твердопаливної ракети-носія для військових цілей. Південна Корея вже провела таке випробування наприкінці березня. Космічна ракета варта виведення на низьку орбіту невеликих військових супутників для спостереження Землею.

В останні місяці конфлікт на Корейському півострові знову став набагато вибухонебезпечнішим. Північна Корея не тільки все частіше запускала балістичні ракети, а й посилила свою риторику щодо урядів Сеула та Вашингтона. Південна Корея та США цього року відновили повномасштабні спільні військові навчання через загрозу, що походить від програми ядерної зброї Північної Кореї.

Читайте також:  Жах перед терором у Єрусалимі, нова спроба нападу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я