Північна Корея хоче збільшити виробництво

25

Кім Чен Ин відвідує інститут ядерної зброї і хвалить прогрес у збиранні боєголовок на ракети. Візит проходить у період зростаючої напруженості на Корейському півострові.

 

Ядерні матеріали: Північна Корея хоче збільшити виробництво

Правитель Північної Кореї Кім Чен Ин хоче збільшити виробництво збройового матеріалу для ядерних бомб. Тільки таким чином можна реалізувати план правлячої Робочої партії щодо експоненційного збільшення «ядерного арсеналу» та продовження виробництва потужної ядерної зброї, цитують Кіма державні ЗМІ.

При цьому Кім відвідав Національний інститут ядерної зброї та ознайомився з його роботою щодо встановлення ядерних боєголовок на балістичні ракети.

Під час візиту до інституту у понеділок Кім був проінформований про технічні деталі, включаючи розгортання нової тактичної ядерної зброї, йдеться у повідомленні. Візит відбувся в період напруженості на Корейському півострові. Північна Корея після безпрецедентної серії ракетних випробувань минулого року цього року знову провела випробування ракет з ядерним зарядом, незважаючи на заборону ООН. США та Південна Корея відновили повномасштабні спільні військові навчання.

Північнокорейські ЗМІ опублікували кілька фотографій передбачуваних невеликих ядерних боєголовок під назвою Хвасан-31 під час візиту Кіма до інституту. Спостерігачі у Південній Кореї підозрюють, що Північна Корея хоче продемонструвати, що ці боєголовки підходять для різних типів ракет. Протягом багатьох років вважалося неясним, чи володіє ізольована країна технологією зменшення боєголовки для встановлення на балістичні ракети різної дальності. Близько трьох років тому в доповіді групи експертів ООН говорилося, що деякі країни тепер припускають, що Північна Корея має невеликі ядерні пристрої, які також можуть підходити для боєголовок балістичних ракет.

Читайте також:  Путін запрошує Сі Цзіньпіна з державним візитом

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я