Після антитерористичної операції брати залишаються під вартою

34

За словами слідчих, підозри щодо підозрюваних у плануванні терору, заарештованих у Кастроп-Раукселі, отримали подальше обґрунтування.

Відносно 32-річного підозрюваного було видано нового ордеру на арешт, який тепер включає також підготовку серйозного акту насильства, що загрожує державі, повідомив представник генеральної прокуратури Дюссельдорфа. У справі його 25-річного брата було видано відповідний ордер на арешт, і рішення, ймовірно, буде ухвалено наступного тижня.

Адвокати двох іранців клопотали про проведення слухань із затримання, які мали відбутися у четвер та п’ятницю, але відкликали їх. Отже, брати залишаються під вартою. Ордера на арешт спочатку було видано змову з метою скоєння злочину, саме вбивства.

Ці двоє були заарештовані групою спеціального призначення в ніч із 7 на 8 січня. Згідно з ранніми заявами слідчих, вони нібито намагалися отримати ціанід і рицин для вбивства людей. У доповіді, розісланій Міністерством юстиції Північного Рейну-Вестфалії у понеділок, повідомляється, що ці двоє спочатку планували напад напередодні Нового року від імені терористичного ополчення «Ісламська держава» (ІД). Згідно із звітом, підозрювані повідомили через Telegram, що їм все ще не вистачає залізного порошку. Зрештою, 7 січня, незадовго до рейду, 32-річний хлопець написав, що одержав небагато.

Виготовлені отрути досі не знайдено, наголосив у п’ятницю речник Генеральної прокуратури. “Ми також не припускаємо, що вони існують”, – сказав він. Проте було знайдено основні матеріали для отрути, а вилучені дані підтвердили звинувачення.

.

Читайте також:  Візит уряду Китаю до Німеччини

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я