Перша леді США відвідала Нешвілл після стрілянини у початковій школі

45

Джилл Байден своїм візитом висловила співчуття постраждалим. Стрілянина, ймовірно, пожвавить дебати про права на зброю в США.

 

Перша леді США відвідала Нешвілл після стрілянини у початковій школі

Після стрілянини у початковій школі в американському місті Нешвілл перша леді США Джилл Байден відвідала місце нападу. Дружина президента США Джо Байдена вчора відвідала школу в штаті Теннессі, де в понеділок внаслідок нападу із застосуванням вогнепальної зброї було вбито трьох дітей і трьох дорослих.

Джилл Байден подивилася на імпровізований меморіал із великими фотографіями вбитих. Вона торкнулася фотографій і зробила паузу. Пізніше вона хотіла взяти участь у чуванні жертв, на якому виступила співачка Шеріл Кроу.

Великий переполох у США

За даними поліції, стрільцем, який влаштував буяння, була 28-річна жінка з Нешвілла, яка раніше сама навчалася в цій школі. За словами слідчих, вона ідентифікувала себе трансгендером. Цим терміном називають людей, які не ідентифікують себе – чи не лише – зі статтю, зафіксованою при народженні. Однак поліція дала суперечливу інформацію про статеву приналежність злочинниці, що викликало замішання громадськості. Точне підґрунтя злочину спочатку залишалося неясним.

Цей злочин викликав великий переполох у США і знову підігріло дискусію щодо можливих реформ законодавства про зброю. Сполучені Штати вже давно стикаються з величезною кількістю насильства із застосуванням вогнепальної зброї. Серійні вбивства та перестрілки є там частиною повсякденного життя.

Читайте також:  Ізраїль і ХАМАС близькі до укладання угоди щодо заручників

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я