Періс Хілтон захищає сина від образ у Instagram

13

Колишня It-girl із гордістю демонструє свого сина у соціальних мережах. Але не всі коментарі доброзичливі.

Періс Хілтон захищає сина від образ у Instagram

Періс Хілтон виступила проти користувачів Instagram, які висміюють розмір голови її сина під одним із її постів на платформі. Декілька днів тому дівчина опублікувала кілька фотографій, на яких Фенікс сидить на колінах у своєї матері. Хілтон написала: «Мій дорогоцінний янголятко Фенікс вперше в Нью-Йорку».

Хоча багато користувачів у коментарях захоплювалися милим дуетом матері та сина, до них приєдналися і деякі неприємні коментарі, а також мем, в яких йшлося про розмір голови малюка. Згодом одна з користувачів Tiktok у своєму ролику обурилася негативними коментарями та дорікнула авторам, які, зокрема, порадили Хілтон звернутися із сином до лікаря. Періс Хілтон прокоментувала ролик користувача так: «У цьому світі є хворі люди. Мій ангел абсолютно здоровий. І так, звичайно, він був у лікаря, просто у нього великий мозок».

Дитина народжена через сурогатну матір

У січні Періс Хілтон та її чоловік Картер Реум із гордістю оголосили про те, що стали батьками. Фенікс Беррон був народжений за допомогою сурогатної матері, підтвердили подружжя виданню People. Хілтон та Реум разом з 2019 року, а одружилися у 2021 році.

Хілтон розповіла в інтерв’ю People наприкінці липня, що завдяки синові вона відчуває, що її життя стало завершеним. За її словами, останні кілька місяців були для неї «найкращим часом у моєму житті». «Він означає для мене все», – захоплено відповіла 42-річна співачка про свого сина. Саме тому останнім часом вона відхиляла багато пропозицій, які їй надходили. Вона хотіла «проводити з ним якнайбільше часу». Її пріоритети “просто повністю змістилися”, і син Фенікс завжди стоїть на першому місці.

Читайте також:  У ЄС прокоментували покупку Twitter

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :