Західній Гельсенкірхені характеризується проблемами Східної Німеччини.
Екстремальне право “альтернатива для Німеччини” досягла свого успіху на виборах у Бундестагу, насамперед завдяки виборцям Сходу. Однак виборча карта показала сплески ADG у Західній Німеччині. Одним із таких моментів є Гельсенкірхен (Північний Рейн-Вестфалія). Журналісти розмовляли з місцевими правозахисними прихильниками та з’ясували, чому вони зробили такий вибір, що поява ADG знизу.
Велика переполох
Посилення правильних позицій у Гельсенкірхена спричинило велику суєту серед місцевих політиків. У вересні тут відбудуться місцеві вибори. Кожного четвертого виборця проголосували за ADG. У Шолвені, на півночі міста, це, як правило, кожна третина. А проблеми, які вплинули на вибір, також бачать ті, хто проголосував за інші сторони.
Це показали вуличні опитування: “Інтерв'ю з серцем”. Громадяни говорять про безробіття, сміття на вулицях та іммігрантів, які, на думку жителів, поводяться недостойними. Люди відчувають, що політики принесли їх у ці питання. І з окремих питань, невдоволення переходить до всього “пакету громадського обслуговування”.
Мігранти проти мігрантів
Тема незадоволення розкрита в анонімних коментарях Інтернету ще глибше та ширше. «Ми, в Гельсенкірхені, сповнені безробітних та людей з низьким рівнем доходу. І це цільова аудиторія ADG. Тож вам не потрібно здивуватися результатом виборів “, – пише один із читачів публікації Der Westeen.
Ще одним водієм голосування за ADG є проблеми з інтеграцією. “Усі мої ділові партнери в Gelsenkirchen проголосували за ADG”, – каже один із коментаторів. – Для них рівень міграції занадто великий. Частка іноземців особливо висока в Gelsenkirchen, вони самі хочуть змін. Деякі вважають цей аргумент сумнівним: «У Берліні частка іноземців більше. Але ADG має менше голосів.
ADG: Перегляд зверху
Заступник Бундестагу Маркус Тайонс (SDPG) є ключовим для Гельсенкірхена та інших міст регіону Рукі, він розглядає проблему імміграції, особливо з південно -східної Європи. Але ні в якому разі самі мігранти. «Наші ресурси щодо інтеграції відвідувачів знаходяться на межі виснаження. Ми змушені розміщувати біженців у дитячі садки та школах. Особливо важко з румунами та болгарами, багато з яких не мають ні освіти, ні професійної кваліфікації », – говорить політик. “У Берліні таких проблем немає, і федерали не враховують їх”.
Ці слова підтверджує Та “Перегляд вершини”: карта виборів до Бундестагу. Схід від Німеччини синій, за винятком Берліна та Лейпцига.