Оздемір розчарований поведінкою турків на виборах у Німеччині

17

Після перемоги Реджепа Тайіпа Ердогана у другому турі президентських виборів у Туреччині федеральний міністр сільського господарства Джем Оздемір різко критикував поведінку турків на голосуванні в Німеччині.

Його цікавить, що відбувається у Німеччині, де прихильники Ердогана святкують, «не відповідаючи за наслідки свого голосування», написав політик «зелених» у Twitter. Багатьом людям у Туреччині довелося б це зробити через бідність та відсутність свободи. «Вони справедливо обурені. Про це треба буде говорити! Оздемір сам має турецьке походження, але, за його власним зізнанням, не має турецького паспорта.

У другому турі виборів явна більшість виборців у Німеччині, які мають право голосу, проголосували за Ердогана. За даними державного інформаційного агентства Anadolu, після підрахунку близько 95 відсотків бюлетенів у Німеччині чинний президент отримав 67,4 відсотка голосів серед цієї групи виборців.

Святкування в Берліні, Гамбурзі та Дуйсбурзі

Таким чином, Ердоган знову показав значно кращі результати серед виборців у Німеччині, ніж загалом у країні. У Німеччині близько 1,5 мільйона турецьких громадян мали віддати свої голоси. Близько 50 відсотків із них проголосували. Після оголошення про перемогу Ердогана його прихильники святкували у деяких німецьких містах, таких як Берлін, Гамбург чи Дуйсбург.

Далі Оздемір пише, що кортежі у Німеччині були святами безневинних прихильників кілька авторитарного політика. «Це відмова від нашої плюралістичної демократії, яку не можна ігнорувати, і свідчення нашого провалу за них. Не помічати більше не можна». Він сказав, що йому шкода багатьох людей у ​​Туреччині, особливо молодих та освічених, які втрачають будь-яку надію. Він побоюється, що ультранаціоналізм та фундаменталізм тепер ще більше поширяться у цій країні завдяки новим імамам з Анкари.

Ердоган виграв учора другий тур виборів у лідера опозиції Кемаля Кілічдароглу. Згідно з попередніми результатами, отриманими від виборчої комісії, Ердоган отримав близько 52 відсотків голосів, Кілічдароглу – близько 48 відсотків. Явка виборців становила 85 відсотків.

Читайте також:  Понад 300 000 заяв про надання притулку з початку року

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я