Оригінальний парфум чи підробка? Навчіться відрізняти, щоб не потрапити в халепу

91

Хочете купити класичні парфуми для себе чи, можливо, подарувати своїм близьким? Але чи знаєте ви про репліки та підробки, які заполонили ринок і які важко вирахувати. Так як зрозуміти духи підробка чи ні?

Портал Glavred пропонує вам способи відрізнити справжні парфуми від підроблених: від перевірки штрих-коду на справжність парфумів до перевірки дизайну.

Як відрізнити справжні парфуми від підробки за штрих-кодом?

Справжні парфуми матимуть серійний номер та штрих-коди на коробці, а також на флаконі парфумів. Ви не отримаєте такої сертифікації на підроблені парфуми.

Перевірка штрих-коду – це перше, що потрібно зробити після покупки нових парфумів. Підроблені парфуми не матимуть серійного номера. Зверніть увагу, що серійний номер має бути присутнім як на коробці, так і на пляшці, і він повинен збігатися. Переконайтеся, що серійний номер не наклеєний на коробку, оскільки це може вказувати на підробку.

Перевірте дизайн

Щоб запобігти деяким юридичним проблемам, виробники духів-підробок вносять невеликі зміни або в упаковку, або в дизайн, або в шрифт парфуму. Завжди вивчайте парфуми і те, як вони виглядають перед покупкою.

Зверніть увагу на обробку продукту

Підробкам завжди бракує обробки. Або скляна тара буде надто шорсткою, або зіскоблені шрифти та символи.

Упакування – ще одна ключова відмінність

Оригінальні парфуми упаковані у прозорий целофан. Якісна прозора упаковка відіграє важливу роль на відміну від цього товару від підробки, оскільки свідчить про справжність виробника.

Підроблені аромати часто мають неправильне написання

У підроблених духах велика ймовірність того, що ви помітите орфографічні помилки. Це може бути незначне перемикання літер Е або А або будь-яких інших літер, які можуть бути непомітними на перший погляд.

Читайте також:  Проблема дефіциту заліза

Перевірте колір парфумів

Якою б гарною не була копія, підроблені парфуми ніколи не зможуть точно відтворити оригінал. Колір парфумів – важливий показник. Вони можуть бути або надто світлими, або надто темними в порівнянні з теперішнім.

Аромат завжди буде іншим

Різниця в ароматі має стати першою підказкою, щоб відрізнити підробку від справжнього парфуму. Завжди просіть тестера, щоб визначити різницю.

Зауважте, що підроблені парфуми можуть мати схожі ноти, але запах підроблених духів зникне швидше.

Якість кришок для пляшок має значення

Неабияку роль у виявленні підробок грає кришка флакона парфумів. Справжні парфуми мають міцну та якісну кришку з гарною герметизацією, тоді як підроблені легко ламаються та зроблені неякісно.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я